MarkaWorld.com

Bilsar binası hazır ofis konsepti ile yeniden doğuyor

Hazır ofis sektöründe 10’uncu yılını kutlayan Plaza Cubes, Şişhane’de yer alan Bilsar binasındaki yeni ofisini açtı. Bugüne dek yalnızca prestijli plazalarda yer alan şirket, artık seçkin müşterilerine şehrin tam merkezindeki yepyeni ofisi ile de hizmet verecek. Bilsar binası, yalnızca Şişhane’nin en göz alıcı yapılarından biri olmasıyla değil, mükemmel lokasyon özellikleriyle de dikkat çekiyor. Plaza Cubes kurucularından Süleyman Çoruh, “Şişhane’nin tarihle iç içe dinamizmi ve Plaza Cubes’un 10 yıllık deneyimi, başarılı firmalara ilham vererek onları bir adım daha öteye taşıyacak” dedi. Yeni ofis alanı ile birlikte, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 lokasyonda 12.000 metrekarelik ofis alanını yönetmeye başlayan Plaza Cubes’un yılsonundaki büyüme hedefi ise yüzde 30.

Bilsar binası hazır ofis konsepti ile yeniden doğuyor
27 Mayıs 2016 - 10:00 'de eklendi ve 1861 kez görüntülendi.

Hazır ofis sektörünün deneyimli oyuncusu Plaza Cubes, bu yıl bir yandan 10’uncu yaş gününü kutluyor, bir yandan ise yepyeni lokasyonları ile hizmet alanını genişletiyor. Son olarak Bilsar Binası’ndaki yeni ofisini açarak yerli ve uluslararası seçkin firmalara toplam 9 lokasyonda hizmet vermeye başladı.

Türkiye’de hazır ofis sektörünün ilk yerel markası Plaza Cubes’un kurucularından Süleyman Çoruh, “Bugüne dek müşterilerimize prestijli plazalardaki A sınıfı ofislerimiz ile hizmet vermekteydik. Bilsar binasındaki ofisimiz ile ise şimdi, şehrin en dikkat çekici noktalarından birinde, farklı karakterde bir alana daha kavuşmuş olduk. Şişhane’nin tarihle iç içe dinamizmi ve Plaza Cubes’un 10 yıllık deneyimi, başarılı firmalara ilham vererek onları bir adım daha öteye taşıyacak” dedi.

Estetik yapısı ve lokasyon özellikleriyle özel bir yapı

Geçtiğimiz yıllarda Ağa Han ödüllü mimar Han Tümertekin tarafından restore edilen Bilsar binası estetiğinin yanı sıra, Şişhane’nin şık ve entelektüel havasının tam olarak hissedilebildiği merkezi lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Metro istasyonuna yalnızca beş metre mesafede bulunan bina prestijli restoranlar, oteller, kafe ve mağazalara yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Plaza Cubes mimarları da bu özel yapıya yakışacak şekilde, rahat ve kullanışlı ofis alanlarına ek olarak, Haliç manzarasını kucaklayan lounge ve teras alanları tasarladı.

bilsar_2

Bu yıl yüzde 30 büyüyecek

Bugün Plaza Cubes’un hazır ofis hizmetlerinden çoğunlukla IT, bilişim, danışmanlık firmaları ile etkinlik ajansları ve girişimcilerin oluşturduğu 1.300’e yakın kişi faydalanıyor. Firma, iki şehirde toplam 12.000 metrekarelik ofis alanını yönetiyor. Şirket 5 yıl içerisinde İzmir, Bursa ve Antalya’da yapacağı yatırımlarla toplam alanını 33 bin metrekareye çıkarmayı hedefliyor. Şirketin yılsonunda ciro bazında büyüme hedefi ise, yüzde 30.

 

Hazır ofis konsepti firmalara tasarruf ettiriyor

Plaza Cubes’un ofisleri, müşterilerin anlaşma imzalandığı gün gelip çalışmaya başlayabilecekleri şekilde, her detay düşünülerek tasarlanıyor. Hizmetlere telefonların firma adıyla yanıtlanması, 7/24 binaya erişim, üst derecede güvenlik, asistanlık, kargo kurye takip kabul ve gönderim işlemlerinin yapılması, teknolojik donanımlar, toplantı odaları, çay-kahve sunumu, ofis mobilyaları, iklimlendirme, elektrik, temizlik ve aidat giderlerinin tümü dahil. Plaza Cubes’un tümü A sınıfı ofis kategorisinde değerlendirilen prestijli lokasyonları, sosyal etkileşime imkan tanıyarak networking’i güçlendiren keyifli mekanlarıyla da ofis ortamını optimum kalite standardına çıkarıyor.

Plaza Cubes, şirketlerin ofislerini profesyonel şekilde yöneterek, çalışanların ve iş sahiplerinin operasyonel sıkıntılar, altyapı arızaları gibi konulara hiç kafa yormadan kendi işine konsantre olmasını sağlıyor. Böylece firmalar zaman, emek ve pek çok maliyet kaleminden tasarruf ediyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER