MarkaWorld.com

BİEN RİZE’DE RATAŞ YAPI BAYİSİNİ AÇTI

BİEN RİZE’DE RATAŞ YAPI BAYİSİNİ AÇTI
01 Şubat 2016 - 11:23 'de eklendi ve 3048 kez görüntülendi.

Bien Seramik’in 27 Ocak’ta Rize’de açılışını düzenlediği Rataş Yapı bayisinin açılış töreni renkli geçti. Rize’de ikinci mağazasını açan Rataş Yapı, birçok Bien çalışanının da katıldığı törende açılışı Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül ve Kaymakam Adem Can gerçekleştirdi.

bien_2

Yenilikçi ve çevre dostu marka olan Bien Seramik Türkiye genelinde günden güne büyüyor. Rize’de Bien ailesine yeni bir mağaza eklendi. Sahibi Zafer Karakaş olan mağazanın açılış töreni 27 Ocak 2016’da gerçekleşti. Mağaza açılışını Derepazarı Belediye Başkanı Yakup Samangül ve Derepazarı Kaymakamı Adem Can yaptı. İlginin yoğun olduğu törene Derepazarı Emniyet Amiri Hikmet Demir ve Rize Emniyet Müdür Yardımcısı Nahit Karakaş ve birçok Bien çalışanı katıldı.

bien_3

Açılışı Rize’de yapılan Rataş Yapı’nın ikinci mağazası tek katlı ve 156 m2’den oluşuyor. Bayide Marmol, Weawing, Taurus, Naturawood, Portoro, Homey Bien Seramik’in öne çıkan ürünleri oldu. Bien’in ödüllü vitrifiye ürünü Organic’in yanı sıra Harmony ve Neptün vitrifiyeleri de mağazada mevcut. Ayrıca bayide 9 canlı mekan da bulunuyor.

 

zeminonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER