MarkaWorld.com

Bernhard H. Mayer saatleri ile gücü bileklerinizde hissedin!

İsviçre’de QNET için üretilen Bernhard H. Mayer Saatleri gücü bileklerinde hissetmek isteyenler için altın, gümüş ve rose gold seçenekleri ile tasarlandı. Sınırlı üretimi ve kalitesiyle dikkat çeken Bernhard H. Mayer markası, üç yeni modeliyle saat severleri kendine hayran bırakıyor.

Bernhard H. Mayer saatleri ile gücü bileklerinizde hissedin!
28 Şubat 2017 - 11:53 'de eklendi ve 3042 kez görüntülendi.

Hızla akıp giden zamanı asil kılmak için tasarlanan Aurora, çizilmelere karşı safir kristal cam ile üretildi. Kadranında yer alan güneş deseniyle Aurora, yükselen güneşin görkemini ve enerjisini yansıtıyor. Aurora ile tarzınızdan ve modadan ödün vermeden uyumu yakalayın. Altın ve gümüş iki renk seçeneği bulunan Aurora modelinde zaman çok farklı akacak.

bernhard_mayer_3

 

Erkeklere mükemmelliği sunuyor…

Zamansız ve kusursuz görünüme sahip Exemplar, gücü seven erkekler için tasarlandı. Bulunan her ortama uyum sağlayabilen tasarıma sahip Exemplar ile her istediğini elde eden erkek görünümünüzü tamamlayın.

bernhard_mayer_2

Çarpıcı Tasarım Nauticus Royale II

Hedefi her zaman en yüksek olan erkeklere özel tasarlanan Nauticus Royale II, kayıştaki iki renk tonlu görünüm ile saate zenginlik katıyor. Nauticus Royale II, dinamik yaşayan erkekler için zahmetsiz ve kusursuz bir tarz sunuyor. 500 m su geçirmez özelliğinin yanı sıra İsviçre otomatik saat inceliklerini bir sonraki seviyeye taşıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER