MarkaWorld.com

Baumit ile kaplamadan önce zemin kalitesi

Hastaneler, AVM’ler, ofisler, okullar, spor kompleksleri gibi trafiğe maruz kalan alanlarda mükemmel zeminler yaratılmasında ekonomik ve hızlı çözüm; Baumit Nivello Quatro

Baumit ile kaplamadan önce zemin kalitesi
18 Mayıs 2017 - 15:46 'de eklendi ve 1453 kez görüntülendi.

Sağlık kuruluşlarında zeminin düzgün olması hem personel, hem ziyaretçiler açısından son derece önemlidir. Aynı şekilde okulda çocukların veya kapalı spor salonlarında sporcuların düzgün şekilde yere basmaları, engebelerin oluşmaması çalışmaların sağlıklı şekilde sürdürülebilmesi, bundan kaynaklanacak tehlikelerin önlenmesi için gereklidir.

Bu düşünceden yola çıkılarak geliştirilen Baumit Nivello Quatro Kendinden Yayılan Zemin Şapı, seramik, granit, mermer, parke, laminat, halı veya PVC kaplamalarından önce yüzeyin pürüzsüz hale getirilmesini sağlıyor. Böylece düz zemin üzerine uygulanan kaplamalar daha sağlıklı kullanım olanağı sunuyor. Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminlerin düzeltilmesi için geliştirilen ürünün esneme kabiliyeti, yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlıyor.

Nivello Quatro, özellikle sağlık kuruluşlarında sıkça kullanılan PVC ve benzeri yer kaplamalarının alt yüzeylerinde mükemmel düzgünlükte bir zemin yaratması nedeniyle tercih ediliyor. Yayaların yoğun olduğu ya da tekerlekli ofis araçlarının kullanıldığı mekanlarda çatlak ve kırıkların oluşmadığı yüksek performansı ile farklılaşıyor. Ürün aynı zamanda eski zeminlerin renovasyonu için de tercih ediliyor.

Düşük yüzey gerilimine sahip, “sıfır çatlak” özelliği ile güvenli zeminlerin oluşturulmasına sağlayan Nivello Quatro, aynı zamanda her türlü projede hızlı uygulanabilmesi ve zamandan tasarruf edilmesi nedeni ile de ekonomik bir çözüm olarak değerlendiriliyor.

Baumit, İleriye yönelik fikirler.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER