MarkaWorld.com

Banyonuzda kullanacağınız Zehnder Havlupan ile çevreyi korumaya yardım edebilirsiniz

Bir havlupan ile doğayı korumanın mümkün olduğunu hiç düşünmüş müydünüz? Zehnder’in tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunduğu yenilikçi radyatörleri ile hem enerji tasarrufu sağlamış olacak hem de daha geç sürede yıkanan havlular sayesinde su kaynaklarını boş yere tüketmemiş olacaksınız.

Banyonuzda kullanacağınız Zehnder Havlupan ile çevreyi korumaya yardım edebilirsiniz
07 Mart 2017 - 12:03 'de eklendi ve 6260 kez görüntülendi.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan ve İsviçre kalitesini Türkiye’ye getiren ithal radyatör markası Zehnder Grup’un benzersiz havlu radyatörleri, banyolarda harika bir ambiyans yaratırken, dikkat çekici özellikleri ile de işlevselliğini konuşturuyor. Estetik tasarımlarıyla olduğu kadar avantajlarıyla da göz dolduran Zehnder havlupanlar, banyolara farklılık katıyor.

zehnder_3

Oteller için verimli kullanım!

Otellerde her gün saatlerce çalışan çamaşır makineleri ile su kaynaklarının nasıl tüketildiğini hiç düşünmüş müydünüz? Zehnder havlupanlar, otellerdeki yoğun sirkülasyona da ayak uydurarak verimlilik konusunu ön plana taşıyor. Fonksiyonelliği arttırılırken ısı veriminin de istenen değerlerde kalması sağlamak için tasarlanıyor ve bu sayede enerji tasarrufu sağlıyor. Aynı miktarda enerjiyi daha verimli şekilde kullanan havlupanlar, kolay temizlenebilme özelliği ile her anlamda rahatlık sunuyor.

zehnder_4

Zehnder havlupan ile sular boşa gitmesin!

Zehnder’in fonksiyonelliğinden ödün vermeyen havlupanları, havluların kolayca kurumasını sağlıyor. Bu şekilde çabuk kuruyan havlular daha geç kirleniyor ve özellikle kış aylarında normalde olduğundan daha çok kullanım olanağı sunarak hemen makineye atılıp yıkanmasının önüne geçiyor. Havluların daha uzun süre kullanılması gereksiz yıkamaların ve bu şekilde su kaynaklarının gereksiz yere tüketilmesinin önüne geçiyor.

zehnder_5

Havlular kuru kalsın, bakteri oluşmasın.

Özgün profili sayesinde benzersiz bir tasarım sunan Zehnder havlu radyatörler, havlularda ıslaklıktan dolayı ortaya çıkabilecek bakteri oluşumunu engelliyor. Yapıları sayesinde kolay temizlenebilme imkanı da sunan Zehnder havlupanlar ile sağlıklı sıcaklık her zaman sizinle oluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER