MarkaWorld.com

Bahçenizi, balkonunuzu rengarenk çiçeklerle donatın…

Baharı atölyenizin, evinizin ve bahçenizin uzmanı BAUHAUS Bahçe Dünyasında karşılayın.

Bahçenizi, balkonunuzu rengarenk çiçeklerle donatın…
11 Nisan 2017 - 11:13 'de eklendi ve 2955 kez görüntülendi.

Baharla birlikte bahçelerin, balkonların çiçeklerle ümraniye otele gelen escor rengarenk bir görünüme kavuşma zamanı geldi. Havalar ısınıyor artık zamanımızı daha çok açık havada geçireceğiz.

bauhaus_2

Dış mekanların en güzel süsü, mevsime uygun çiçekler bin bir çeşidiyle BAUHAUS Bahçe Dünyası’nda yer alıyor. Ortancalar, şakayıklar, çuha çiçekleri, ataşehir otele gelen escor hercai menekşeler ve daha birçok çiçek çeşidi, iç ve dış mekan bitkileri, saksılar, topraklar, aletler, çiçek besinleri gibi birçok ürün BAUHAUS Bahçe Dünyası’nda fiyat avantajı ile tüketiciye sunuluyor.

bauhaus_3

Aydınlık, sıcak atmosferli ve merkezi konumda yer alan şubeleri ile atölye, ev ve bahçeler için ihtiyaç duyulan tüm ürünler BAUHAUS’ta yer alıyor. Ürün gruplarının bulunduğu 30 reyonda, 120 binden fazla ürün çeşidi ve sunulan geniş kapsamlı hizmet çeşitleri, özellikle maltepe otele gelen escor ürün yelpazesinin güncelliği tüketici için önemli bir avantaj sağlıyor. Reyonlarda tüketicinin aradığını kolayca bulmasını sağlayan sergileme şekli ve seçkin markalar ile  markalı ürünlerin taleplere uygun oluşturulmuş karışımı ürün seçiminde yardımcı oluyor. Geniş ürün çeşitliliğini, üstün hizmet yelpazesi tamamlıyor.

bauhaus_5

Evinizin, atölyenizin, bahçenizin her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz tüm BAUHAUS şubeleri sizi bekliyor

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER