MarkaWorld.com

Baharın muhteşem havasında bu Pazar sabahı da kahvaltı keyfini cazla birleştirin!

Sait Halim Paşa Yalısı’nda 26 Mart Pazar sabahı Sibel Köse Quintet ile yine muhteşem bir kahvaltı sizi bekliyor!

Baharın muhteşem havasında bu Pazar sabahı da kahvaltı keyfini cazla birleştirin!
21 Mart 2017 - 11:55 'de eklendi ve 1740 kez görüntülendi.

Güzel bir bahar sabahını kaliteli caz müziği ve lezzetli kahvaltı ile geçirmek isteyenler için Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez…

Boğazın ışıltılı mavisinin en özel noktasındaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Sibel Köse Quintet ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.

sait_halim_pasa_4

26 Mart’ta Türkiye’nin en önemli caz solistlerinden biri olan Sibel Köse sahne alıyor. Düzenli olarak önde gelen caz müzisyenlerinin eşliğinde konserler veren Köse, albümlerde yer almakta, festivallere, radyo ve TV programlarına da katılmaktadır.

sait_halim_pasa_2

Sibel Köse’nin vokalist olarak yer aldığı Quintet’te; klavyede Kürşad Deniz, saksafonda Engin Recepoğulları, kontrbasta Matthew Hall ve davulda Cem Aksel yer alıyor.

Genel Koordinatör Cana Ataç ve dinamik ekibi ev sahipliğindeki “Cazlı KahvaltılarSiemens Ev Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor.

sait_halim_pasa_3

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

26 Mart Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Sait Halim Paşa Yalısı’nda Sibel Köse ( Quintet ) ile güzel ve kaliteli müzikle buluşun, güne keyifle başlayın.

sait_halim_pasa_3

Ajandanıza not edin lütfen! Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı…

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

Afiyet olsun… İyi Eğlenceler…

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER