MarkaWorld.com

Bahar gribi ve mikroba karşı korunmak mümkün

Türkiye’de 155 çalışanı olan 6000’in üzerinde firmaya hizmet sunan ISS Property Services, hem sizi hem de çocuklarınızı koruyor. Su bazlı ve geniş spektrumlu antimikrobiyal etkiye sahip dezenfeksiyon sistemi ile iddialı olan ISS Property Services, çevreden alınan mikropları birkaç dakika içinde yok ederken, kimyasal kontrollü etkisi ise 4 aydan 6 aya kadar devam ediyor. Son günlerde etkin bir biçimde yaşanan Domuz ve kuş gribi başta olmak üzere küf, mantar, alg, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlıyor. 30 dakika içinde sonuç alınan uygulama ile sağlıklı ve hijyenik günler sizi bekliyor.

Bahar gribi ve mikroba karşı korunmak mümkün
03 Mart 2016 - 11:24 'de eklendi ve 1953 kez görüntülendi.

Doğadaki en küçük canlılar grubunu oluşturan mikroorganizmalar, uygun ortamlarda hızla çoğalır. Hastalıklara davetiye çıkaran bu canlılardan korunmak ISS “Clean IQ” ile mümkün oluyor. Domuz ve kuş gribi başta olmak üzere küf, mantar, alg, bakteri ve virüslere karşı koruma sağlıyor.

ISS Property Services güçlü temizleyici ve tam dezenfektan etki sağlayan uygulamaları tüm yüzeylerde, moleküler seviyede savunmacı yapı oluşturuyor. Bu sayede son derece yüksek ve geniş etki gösteriyor. Toksik olmayan kimyasallar içerdiğinden insan sağlığı açısından son derece güvenli.

Hijyen ve dezenfeksiyon ihtiyaçlarınıza çözümler sunan ISS Property Services; hava filtreleri-materyalleri, üniformalar, mutfak, restoranlar, yemek salonları, kafeteryalar, soğutma odaları, personel alanları, servis araçları, gıda tesisleri, banyolar, spor salonları, otel odaları, konferans salonları, gemi-uçak kabinleri, ameliyathaneler, hasta odaları, ambulanslar ve acil servis çokça alanda ‘’Clean IQ’’ ile korunmak mümkün.

Clean IQ bizimlesin, çünkü…

Bakteriler, küf, mantar ve virüsleri de kapsayan çok çeşitli patojenlere karşı etkili olan Clean IQ, su bazlı olma özelliğine de sahip. VOC içermeyen, kuruduğu andan sonra akma yapmayan, çözünmeyen ve temas eden yüzlere, bina yapılarına veya çevreye de geçmiyor. Görünmez kaplama özelliği ile uygulanmış olan malzemeler insanlara, evcil hayvanlara, hayvanlara veya bitkilere zarar vermiyor. Ayrıca kokusuz olan Clean IQ uygulandığı malzemelerin görünümünde bir değişime de neden olmuyor.

 

30 dakika da sağlıklı alanlar…

Dezenfeksiyon sistemi ULV makinaları ile uygulama alanına sisleme şeklinde yapılıyor. Clean IQ uygulaması yapılmaya başlamadan önceki ilk adım, havalandırma ve fanların kapatılması ile başlıyor. İçeride evcil hayvan var ise dışarı çıkarılıyor ve akvaryum üzerleri örtülüyor. Uygulama yapılan alana 30 dakika kadar girilmemesi yeterlidir. Sonrasında herhangi bir temizlik yapılmaması gerekiyor. Sislemenin ulaştığı tüm alanlar nano teknolojik ürün Clean IQ ile korunma altına alırken, su bazlı ve geniş spektrumlu antimikrobiyal uygulama ile hem siz hem de çocuklarınız korunursunuz.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER