MarkaWorld.com

Babanıza sevginizi anlatmanın yolu bu sandıklarda…

“Hayat Gül’ünce Güzel” sloganıyla online çiçek gönderimine farklı bir soluk getiren Güldemet, Babalar Günü’nde babasını şaşırtmak isteyenlerin adresi oluyor. Her zevke uygun özel kadife, deri ve ahşap sandıklarla istenilen renkte gülleri kombinleyen Güldemet, babalara gönderilecek hediyelere değerli bir form kazandırıyor.

Babanıza sevginizi anlatmanın yolu bu sandıklarda…
16 Mayıs 2017 - 9:13 'de eklendi ve 1374 kez görüntülendi.

Kahraman babaları şımartmanın vakti geldi. Babalar Günü’nde babasına çiçek hediye etmek isteyenler Güldemet ile klasik çiçek sunumunun dışına çıkıyor. Kadife, deri ve ahşap seçenekleri bulunan sandıklarda gönderilen çiçekler en marifetli eller tarafından özel olarak üretiliyor. Yurt dışından tedarik edilen birinci sınıf Ekvator gülleri ile hazırlanan konseptler Babalar Günü için alternatif arayan kişilerin kurtarıcısı oluyor.

guldemet_2

Babanıza farklılığı hediye edin
Kadife, deri ve ahşap seçenekleri bulunan sandıklar ile babasının yüzünde içten bir gülümseme yaratmak isteyenler, sandıkların yanına oyuncak, makaron ve çikolata gibi hediyeler ekleyebiliyor.

guldemet_3

En taze güller ve yüksek kalitede hediyeler, babanız için Güldemet tarafından özenle hazırlanıyor, size ise sadece zevkinize uygun sandığı ve güllerin rengini seçmek kalıyor. Özel ekibi ile teslimat gerçekleştiren Güldemet’te, tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo fırsatı da var.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER