MarkaWorld.com

Babanıza İsviçre’den ismine özel hediye…

Dünyaca ünlü Victorinox, bu yıl Babalar Günü’nde hediye arayışında olanlara kişiye özel bir çözüm sunuyor. ‘Babama ne alsam?’ sorusuna alternatif bir çözüm sunan Victoirnox, çakıların üzerine babanızın ismini yazıyor. Kişiye özel olarak hazırlanacak çakı ile babanıza olan sevginizin eşsiz olduğunu birkez daha gösterebilirsiniz.

Babanıza İsviçre’den ismine özel hediye…
15 Mayıs 2017 - 14:15 'de eklendi ve 1437 kez görüntülendi.

Eyüboğlu’nun distribütörlüğünü yaptığı Victorinox, her erkeğin hoşuna gidecek bir hediye alternatifi sunuyor. Bu yıl Babalar Günü’nde babasına alacağı hediyeyi düşünenle tercihini çakıdan yana kullanabilir İsviçreli çakı markası Victorinox, Haziran ayında düzenleyeceği kampanya ile babanızın adını çakıya yazabilirsiniz.

victorinox_2

Kampanya dahilinde babanıza hediye alacağınız Victorinox çakıların üzerine belirli bayiler ve anlaşmalı D&R mağazalarından ücretsiz olarak babanızın ismini yazdırabilirsiniz. 01-21 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanyada; çakılar farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekerken aynı zamanda bıçaktan açacağa, kalemden ışıldağa, testereden makasa kadar hayat kurtarıcı olan Victorinox ürünleri de bulunuyor.

Sadece babalara özel kampanyaya imza atan Victorinox çakılarını, anlaşmalı Hobix, D&R, Notebook Kırtasiye, Tobacco Shop ve belirli av bayilerinde bulabilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER