MarkaWorld.com

AŞKIN TADINA P.F. CHANG’S’TE VARIN!

AŞKIN TADINA P.F. CHANG’S’TE VARIN!
03 Şubat 2016 - 15:34 'de eklendi ve 1869 kez görüntülendi.

P.F. Chang’s gerçek Uzakdoğu lezzetlerini, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçek aşıklarla buluşturuyor. Asya Mutfağı’nın aşık olunan lezzetlerini, tadı damakta kalacak özel 14 Şubat menüsüyle romantik çiftlere sunuyor. Sevgililer Günü’nü daha da özel kılacak lezzetlerin yanında romantizmi artıracak  keman dinletisi de çiftleri P.F. Chang’s Etiler şubesinde bekliyor. Bu özel gecenin, özel menüsü de çok zengin.

pasta_2

Menüde hangi lezzetler var?

Çiftler P.F. Chang’s’in gözde lezzeti Dynamite Shrimp ya da farklı bir lezzet deneyimlemek isteyenlere Çin mantısının nefis yorumu tavuklu, sebzeli veya karidesli Dumplingsler ile çiftler akşama güzel bir başlangıç yapacaklar. Sushi için ise zengin menüden yine en sevdikleri 4’lü sushilerden sipariş verebilecekler.

Ana yemeklerde ise, kırmızı et sevenlere soğanlı dana eti Mongolian Beef,  tatlı sos hayranlarına Honey Shrimp, karidesten vazgeçemeyenlere Kung Pao Shrimp ve noodlesız yapamam diyenlere tavuklu, sebzeli  ve etli noodle seçenekleri sunuluyor.

Bu nefis lezzetlerin ardından, aşkı daha da tatlandıracak “Great Wall of Chocolate” ile çay – kahve ikramı bulunuyor. P.F Chang’s Sevgililer Günü menüsü romantik çiftlere tadı damakta kalacak bir gece vaat ediyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER