MarkaWorld.com

Artema’ya Japonya’dan “Mükemmellik” ödülü…

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun lider markalarından Artema, kuruluşların üretimde yüksek verimlilik ve kalite elde etmesini sağlamak amacıyla faaliyet gösteren JIPM (Japan Institute of Plant Maintenance) tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda “Excellence in Consistent TPM Commitment” ödülüne layık görüldü.

Artema’ya Japonya’dan “Mükemmellik” ödülü…
28 Mart 2016 - 15:40 'de eklendi ve 1660 kez görüntülendi.

Toplam Verimli Bakım Yönetimi olarak başlayan bu faaliyetler, sonrasında bütün süreçleri da kapsayacak şekilde “Toplam Verimli Yönetim (Total Productivitiy Management, TPM) olarak tanımlandı. Bu kapsamdaki çalışmalarıyla; üretimde, kalitede ve tüm iş süreçlerinde sıfır hatayı amaçlayan Artema, bu alandaki yetkinlikleri ve süreç iyileştirmedeki kararlılığıyla sektörünün kalite kriterlerini belirlemeye devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Atalay Gümrah, “Almaya hak kazandığımız bu ödülün ismindeki kelimeler, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun kurum kültürü olarak benimsediği anlayışı, ve aslında başarının ipuçlarını veriyor. ‘Commitment’, adanmışlığın ve inancın ifadesi. ‘Consistent’, sürekli olarak yapılan, moda olduğu için veya acil olduğu için değil, gerekli olduğuna inanıp refleks haline getirmenin ifadesi ve bunların sonucunda gelen ‘excellence’, yani mükemmellik. DNA’sında öncülük ve kaliteye bağlılık ve mühendislikle gelişim olan tüm Artema çalışanlarını, inançlı bir şekilde sürekli çalışarak bu mükemmelliğe ulaştıkları için gönülden kutluyorum.” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER