MarkaWorld.com

Arma Kontrol ile hayatınızı şansa bırakmayın

2006 yılından beri güvenlik otomasyonu alanında üretici firma olarak faaliyet gösteren Arma Kontrol Güvenlik Sistemleri, her türlü saldırı ve terör tehditlerine karşı yüksek koruma sağlıyor, yaşamı şansa bırakmıyor.

Arma Kontrol ile hayatınızı şansa bırakmayın
12 Haziran 2016 - 12:51 'de eklendi ve 1549 kez görüntülendi.

Korunma ihtiyacı ve güven duygusu günümüz şartlarında hepimiz için hayati önem taşıyor. 2006 yılından beri güvenlik sistemleri konusunda hizmet veren Arma Kontrol, özellikle yüksek güvenlik önlemi gerektiren kamu ve özel kuruluşların yardımına koşuyor. Arma Kontrol, zengin ürün gamıyla sunduğu akıllı ve üstün güvenlik çözümleri sayesinde güvenliği tehdit eden her türlü terör ve saldırı ihtimaline karşı ileri teknolojili çözümler sunuyor.

Arma Kontrol Bariyer ve Güvenlik Sistemleri Kurucusu ve CEO’su Koray Kartal; “Terör, ne yazık ki günümüzde hemen her ülkenin en ciddi sorunlarından biri. Biz Arma Kontrol olarak ‘teröre karşı 1 saniye’ anlayışı ile hareket ediyoruz. En kaliteli güvenlik ürünlerini en hızlı kullanım özellikleri ve sürekli geliştirdiğimiz zengin ürün çeşitliliğimiz ile müşterilerimize sunuyoruz. Her türlü saldırı tehdidine karşı hazırlıklı olmak, tam donanımlı ve yüksek kaliteli güvenlik ürünleri kullanmak hayati öneme sahip. Bu noktada kullanılan güvenlik ürünlerinin hızı da devreye giriyor. Mesela Road Blocker ürünümüzün 1 – 4 saniye gibi bir acil kalkış hızına sahip olmasını çok önemsiyoruz. Çünkü ani bir saldırı durumu ne yazık ki şakaya gelmiyor. Bu nedenle müşterilerimize her zaman daha hızlı ve akıllı çözümler sunabilmek için çalışıyoruz” diyor.

arma_2

Tüm dünyada PAS68 (K12) Çarpışma Testini P1 ile geçen ilk Türk firması

Ar-Ge çalışmalarına yüksek yatırımlar yapan Arma Kontrol, ihtiyaca özel tasarımlar üretiyor. Tüm dünyada PAS68 (K12) Çarpışma Testini P1 ile geçen ilk Türk firması olan Arma Kontrol Bariyer ve Güvenlik Sistemleri, 2006 yılından beri müşterilerine en iyisini sunmak için çalışıyor. Deneyimli ve geniş teknik kadrosu sayesinde müşteri memnuniyeti konusunda kullanıcılarından tam puan alıyor. Satış sonrası hizmet aşamasında rakiplerinden ayrılan Arma Kontrol, teknik bir soruna en geç 48 saat içinde müdahale edebiliyor. Uzman kadrosu, satış sonrasında müşterilere her türlü teknik konuda destek oluyor.

Yüksek kapasiteli üretim yapan Arma Kontrol, dünya standartlarına uygun ürünlerini başta Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere 30’tan fazla ülkeye ihraç ediyor. Kalite belgeleri ve uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaları ile büyük ve küçük ölçekli her türlü firma ve kurumun güvenlik ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER