MarkaWorld.com

Annemle yalıda caz ve brunch keyfi!

14 Mayıs Anneler Günü’nde annenizi İstanbul Boğazı’nın en güzel yalısında ağırlayın…

Annemle yalıda caz ve brunch keyfi!
09 Mayıs 2017 - 8:44 'de eklendi ve 1203 kez görüntülendi.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda, Boğaz’a karşı caz eşliğinde yalıda brunch keyfi Anneler Günü’nde sizi bekliyor. Sait Haim Paşa Yalısı, Boğaz boyunca uzanan rıhtımı ve büyüleyici manzarasıyla Anneler Günü için çok özel bir öneri sunuyor. Yıl boyunca Siemens Ev Aletleri sponsorluğunda gerçekleşen caz eşliğinde pazar kahvaltılarının vaz geçilmez noktası olan Sait Halim Paşa Yalısı; 14 Mayıs’a annelere özel brunch büfesi ile hazırlanıyor. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra yalının ödüllü Executive Şefi Oktay Özgün tarafından hazırlanan brunch büfesi de Anneler Günü kutlamasına lezzet katıyor.

sait_halim_pasa_2

Siemens Ev Aletlerinin sponsorluğunda gerçekleşecek caz eşliğinde brunch keyfi 11.00’da başlıyor, 11.45 sonrası canlı caz müziği eşliğinde devam ediyor. Caz müziğinin önde gelen isimleri Neşet Ruacan, Emin Fındıkoğlu ve Meltem Ünel’in sahne alacağı konser tüm dinleyicilere keyif dolu bir pazar vaat ediyor.

Bu Anneler Günü’nde Boğaz’ın keyfini güneşli ve mavi bir ortamda, lezzetli ikramlar eşliğinde annesiyle geçirmek isteyenler, Sait Halim Paşa Yalısı’nda yer ayırtmayı unutmasınlar. Rezervasyon için (0212) 223 05 66 no’lu telefonu arayabilir ya da Biletix’ten biletinizi alabilirsiniz. Biletler kişi başı 195TL.

sait_halim_pasa_3

Neşet Ruacan, Emin Fındıkoğlu, Meltem Ünel Trio

Vokal: Meltem Ünel

Gitar: Neşet Ruacan

Klavye: Emin Fındıkoğlu

sait_halim_pasa_3

Neşet Ruacan

Neşet Ruacan, 10 yaşında başladığı klasik gitar eğitimiyle adım attığı müzik hayatını İngiltere ve Amerika’da aldığı caz teorisi dersleriyle ustalık derecesine kadar yükseltti. Ruacan dünya çapında tanınmış sanatçılarla birlikte caz müzisyeni ve stüdyo gitaristi olarak yüzlerce stüdyo kaydına imza atmaya devam ediyor. Türkiye’nin caz gitar efsanesi olmuş; Herbie Hancock, John Ormond, Nathan Davies ve Woody Williams gibi müzisyenlerle sahne almış; TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası’nın yıllarca şefliğini yapmış ve Türk cazına büyük katkılarda bulunmuş bir sanatçıdır.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER