MarkaWorld.com

Anneler Günü’nde Altunbilekler’den Anneler Sözlüğü

80’den fazla şubesi ile özellikle Ankara’da binlerce ailenin alışverişte ilk tercihi olan Altunbilekler, Anneler Günü’ne özel hazırladığı sözlükle annelerin de çocuklarının da yüzünü güldürüyor.

Anneler Günü’nde Altunbilekler’den Anneler Sözlüğü
12 Mayıs 2017 - 15:29 'de eklendi ve 1198 kez görüntülendi.

Anneler Günü’ne özel olarak çıkan sözlükte anne sözlerinden anne davranışlarına kadar annelerin her halini anlatan Altunbilekler, anneleri ne kadar iyi tanıdığını da gösteriyor. Altunbilekler Anneler Sözlüğü’nde dondurma kutularında saklanan yiyeceklerden, annelerin kızdıklarında söyledikleri sözlere kadar her türlü anne davranışı eğlenceli şekilde yer alıyor.

Altunbilekler’in dijital ajansı olan Admind ve Ankara’nın köklü ajanslarından Reta’nın ortak fikri olan Anneler Sözlüğü sosyal medyada da büyük ses getirdi. Sosyal medyada da eş zamanlı olarak yayınlanmaya başlayan sözlük paylaşım rekorları kırdı. Altunbilekler’i uzun süredir dijital dünyada temsil eden Admind’ın direktörü Anıl Can Arslan; “Bu sözlük hem bizim için hem de Altunbilekler için çok özel. Dijital ile konvensiyonel ajans ortak fikri olan bu sözlük ile hem anneleri, hem de çocuklarını mutlu ediyoruz. Aldığımız tepkiler çok güzel, bu sözlüğü Babalar Günü ve Sevgililer Günü’nde de hazırlamak için yoğun istek alıyoruz” dedi.

altunbilekler_2

Hem Sosyal Medyada Hem de Raflarda

Dileyenlerin Altunbilekler şubelerinden temin ettiği, dileyenlerin de sosyal medyadan paylaştığı sözlük ile tüm aile eğlenceli anlar yaşayabiliyor. Herkesin kendinden bir şeyler bulduğu sözlükte annelerin klişeleşen sözleri, fenomen hareketleri ve onlara has eşyaları çalışmaya eğlence katıyor. Sözlük, evlerde neşeli sohbetlere konu olurken sosyal medyada da takipçi yorumlarıyla ilgi çektiğini gösteriyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER