MarkaWorld.com

ANINDA GÜNCELLENEBİLEN 20 BİNDEN FAZLA EKRANI YÖNETİYOR

ANINDA GÜNCELLENEBİLEN 20 BİNDEN FAZLA EKRANI YÖNETİYOR
25 Ocak 2016 - 10:05 'de eklendi ve 1733 kez görüntülendi.

Ağırlıklı olarak perakende, restoran, ulaştırma, konaklama, ulaştırma, bankacılık, sinema ile kamu sektöründe dijital yayın ve bilgilendirme veya görsel bilgi ekranı hizmeti sunan Sistem 9’un yönettiği ekran sayısı hızla artıyor.

sistem9_2

Türkiye’nin 81 ili ve 11 farklı ülkede, perakende, restoran, ulaştırma, konaklama, ulaştırma, bankacılık, sinema ile kamu sektöründe dijital yayın ve bilgilendirme veya görsel bilgi ekranı hizmeti sunan Sistem 9’un yönettiği ekran sayısı 20 bini aştı.

Görsel bilgi ve tanıtım ekranları alanında, Türkiye’de yüzde 75’lik paya sahip olduklarını hatırlatan Sistem 9 İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın, yönettikleri 20 bin ekranı şöyle tanımlıyor: “Bu ekranlardaki bilgi ve görseller, anında güncellenebilme özelliğine sahip olduğundan dünyanın en esnek afişi olarak kabul ediliyor.”

Hizmet sundukları alanın “Dijital Yayın ve Bilgilendirme” veya “Görsel Bilgi Ekranı” şeklinde tanımlandığını belirten Akın, yönettikleri videowall uygulaması hakkında şu bilgileri veriyor: “Videowall, banka, sinema, holding, otel, hastaneler ve AVM sahiplerine firmalarını en yeni teknolojiyle tanıtma imkânı veriyor. Sistem 9 olarak, iş yerlerinin yönetim odası, toplantı odası ile lobi bölümlerini profesyonel ses ve görüntü sistemiyle tanıştırıyoruz. Halen 350  farklı noktada 2 bin 100 videowall uygulamamız bulunuyor.”

sistem9_3

Kurup yönettikleri menuboard uygulamasının özellikle fastfood restoranlarında oldukça sık kullanılmaya başladığını hatırlatan Akın “Dijital menuboard sistemleri, işletme sahiplerine fiyat bilgisi ile görsellerini hızlı bir şekilde değiştirme imkânı sunup, ürünlerinin cazibesini arttırıyor. Sistem 9 günümüzde, 2 bin 500 farklı restoranda 6 bin menuboard uygulamasını yönetiyor” diye ekliyor.

Hizmet yelpazelerinde bulunan Kurumsal TV’lerin, bankalardan sigorta şirketlerine, enerji sektöründen gıda sektörüne, KOBİ’lerden araştırma şirketlerine kadar her ölçekteki firmaya özel yayın yapma imkânı sunduğunu belirten Akın, “Sistem kurumsal iletişimden reklama kadar birçok farklı alanda, farklı sektörler için kullanılıyor. Sistem 9 olarak, 4 bin 500  farklı noktada  10 bini aşkın Kurumsal TV ekranını yönetiyoruz” diyor.

sistem9_4

Sistem 9 İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın, sundukları dijital vitrin hizmetlerinin tüm mağazaların vitrinlerine uygulanabildiğini vurguladıktan sonra “Sistem içeriye, vitrin camı arkasına kuruluyor. Sisteme eklenen interaktif özellikler sayesinde mağazalar kapalı olduğu saatlerde bile müşterisiyle 7/24 iletişim kurabiliyor. Sistem 9’un yönettiği dijital vitrin ekranı sayısı 700 farklı noktada 500’e ulaştı” diye ekliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER