MarkaWorld.com

Amatör müzisyenler Power Garage TV’de buluşuyor!

Müzik dünyasının amatör yeteneklerini aynı çatı altında buluşturan “Power Garage TV” hayalleri gerçekleştirmeye kaldığı yerden devam ediyor. Bugüne kadar 4 sezonu geride bırakan amatör grupların buluşma noktası “Power Garage TV”, sınırsız müziğin en güçlü ve iddialı aplikasyonu “PowerApp” ile birlikte özgür bir platformun kapılarını yeniden aralıyor.

Amatör müzisyenler Power Garage TV’de buluşuyor!
18 Mayıs 2017 - 9:14 'de eklendi ve 1107 kez görüntülendi.

“Amatör müzisyenlere profesyonel destek” mottosuyla yola çıkan “Power Garage TV” her yaştan ve her tarzdan müzik grubunu, sesini duyurmaya ve müziğin enerji dolu dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Enstrümanında iddialı olanlar, sesine güvenenler, özgün besteleriyle dikkat çekenler ya da en iyi grup biziz diyenler, performanslarıyla geleceğin parlayan yıldızı olma şansına sahip oluyor.

Performansını göster, milyonlar seni izlesin!

Yeteneğine güvenen amatör sanatçılar ve müzisyenler 19 Haziran’a kadar “Power Garage TV” dünyasına dahil olarak, özgün bestelerini Power Oditoryum’unda seslendirecek. Seçilen performansların videoları, PowerApp’e yüklenerek milyonlarca kişinin beğenisine sunulacak. Power Garage TV’nin yeni müzik starının parçası, video klibi ile birlikte “PowerTürk TV” ve “PowerTürk FM”de yayınlanacak.

Müziğin starı benim diyenler kayıt olmak için enerjik ve dinamik içeriğiyle müziğin ayrıcalıklarını sunan aplikasyon PowerApp mobil uygulanmasından ya da  www.powerapp.com.tr adresinden kayıt formunu doldurabilirler.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER