MarkaWorld.com

Alarko Carrier’ın başarılı ihracat performansı, İSİB tarafından ödüllendirildi…

Alarko Carrier, 2016 yılında gerçekleştirdiği başarılı ihracat faaliyetleriyle, İklimlendirme Sanayicileri İhracatçılar Birliği (İSİB) tarafından verilen “En Çok Ülkeye Klima Santralı İhracatı Yapan Firma” ve “En Çok Ülkeye İhracat Yapan Firma” dallarında bir kez daha ödüle layık görüldü.

Alarko Carrier’ın başarılı ihracat performansı, İSİB tarafından ödüllendirildi…
16 Mayıs 2017 - 9:07 'de eklendi ve 1191 kez görüntülendi.

Ankara’da, çeşitli kurum ve kuruluşların yetkilileri ile sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreninde, Alarko Carrier, 2016 yılında en çok klima santralı ihracatı yapan firma kategorisinde 1’inci, en çok ülkeye ihracat yapan firma kategorisinde ise 3’üncü oldu.

alarko_2

Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin konuyla ilgili olarak, iklimlendirme sektöründe yarım asırdan uzun tecrübeleri ve Carrier kalitesiyle üretim yaptıklarını, Türkiye dışındaki coğrafyalarda da en çok tercih edilen markalardan biri olduklarını söyledi. Şahin, Alarko Carrier’ın çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek özelliklere sahip, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla, yurtdışındaki projeler için özellikle tercih edildiğini ekleyip, referansları arasında Kremlin Sarayı, Monako Yat Limanı, Dubai Havaalanı gibi pek çok sembol projenin yer aldığını belirtti. Genel Müdür Önder Şahin, “Türkiye’nin lider iklimlendirme üreticilerinden biri olarak ülke ekonomisine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz bu başarıda özveriyle emek veren ekibimize teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER