MarkaWorld.com

Alarko Carrier, Adana’da üstün teknolojiye sahip ürünlerini tanıttı

İklimlendirme sektörün lideri Alarko Carrier, Adana, Mersin ve çevre illerden gelen proje, tesisat ve taahhüt kurum ve kuruluşlarında faaliyet gösteren mühendislerin yer aldığı, 180 kişilik bir gurupla bir araya geldi.

Alarko Carrier, Adana’da üstün teknolojiye sahip ürünlerini tanıttı
07 Haziran 2016 - 9:59 'de eklendi ve 1415 kez görüntülendi.

Yeni ve üstün teknolojiye sahip yüksek verimli cihazlarını tanıtmak amacıyla bir seminer düzenleyen firma; Alarko Carrier Bayilik Satış Genel Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun konuşmasıyla başlayıp, Ankara Büro Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın sektöre dair güncel bilgiler aktarmasıyla devam etti. Konuşmaların ardından söz alan Alarko Carrier Klima Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit yeni seri SMMS-e Toshiba VRF sistemlerini, İş Geliştirme Müdürü Özgen Çoğulu ise Toshiba/Carrier ısı pompaları ile Wolf yoğuşmalı kazanlar ve Kaskad sistemlerini tanıttı.

Ürünlerin uygulama esasları, verimlilik değerleri ve işletme kazançlarının örnek referanslarla anlatıldığı seminer; fuaye alanına kurulan standlarda Ankara Büro Satış Şefi Alper Özgür ve Adana Büro Satış Şefi Nuri Akdağ’ın cihazları katılımcılara tanıtmasıyla devam etti. Etkinlik, birlikte yenilen akşam yemeğiyle sona erdi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER