MarkaWorld.com

Akçansa bayileri Sabancı Üniversitesi’nde kep attı…

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, satış odaklı eğitimler düzenlemek yoluyla şirkete ve çimento sektörüne katkı sağlaması hedeflenen Akçansa Satış Akademisi’ni hayata geçirdi. Akçansa Satış Akademisi’nde bayilere ve bayi çalışanlarına sunulan profesyonel eğitim ve programlarla geleceğin satış liderlerinin yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Akçansa bayileri Sabancı Üniversitesi’nde kep attı…
14 Mart 2017 - 8:48 'de eklendi ve 1356 kez görüntülendi.

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi-EDU ile birlikte geliştirilen Patronlar Programı ile eğitimlerine başlayan Akademi’de, ilk etapta 16 Akçansa bayisi sertifikalarını alarak kep attı.

Satış odaklı eğitimlerle Akçansa’ya ve çimento sektörüne yatırım yapan kurumsal bir akademi olan Akçansa Satış Akademisi’nde şirket çalışanlarının yanı sıra bayi ve bayi personeli için de profesyonel eğitim ve workshoplar düzenleniyor.

Akçansa Genel Müdürü Şahap Sarıer, yapı malzemeleri sektörünün lider şirketi olarak insana yaptıkları yatırımlarla da sektörde öncü rol oynadıklarını belirtti. Sarıer; “Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Akçansa Satış Akademisi de bu doğrultuda imza attığımız bir yatırım. Hem şirketimizin hem de sektörümüzün dönüşümüne, gelişimine katkı sağlayacak kurumsal bir akademi. İş ortaklarımızla el ele vererek daha iyi işler başaracağımıza inanıyor ve onların gelişimine büyük önem veriyoruz.” dedi.

akcansa_3

Patronlar Programı ilk mezunlarını verdi

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi-EDU ile birlikte geliştirilen Patronlar Programı ilk mezunlarını verdi. 4 ay süren Akçansa Patronlar Programı sonunda 16 Akçansa bayi sertifika almaya hak kazandı.

Akçansa bayilerinin kendilerine ve organizasyonlarına ayna tutmalarına yardımcı olacak uygulamalarla kişisel ve kurumsal gelişim ihtiyaçlarını anlamalarını sağlamak, maliyet yönetiminden insan kaynaklarına kadar farklı konularda kurumsallaşmanın gerektirdiği sağlam yapıyı oluşturmalarına destek vermek amacıyla Sabancı Üniversitesi işbirliğiyle oluşturulan Akçansa Patronlar Programı, ikişer günlük dört modülden oluşuyor. Programın ilk modülü ‘Bir patron işe nereden bakmalı?’, ikinci modül ‘İnsan yönetimi’, üçüncü modül ‘Kâr getiren müşteri ilişkileri’ ve dördüncü modül ‘Finansal değer yönetimi’ başlığını taşıyor. Program kapsamında eğitimlerin yanı sıra alanlarında uzman konuşmacılar da derslere konuk oluyor.

akcansa_2

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi – EDU Direktörü Cüneyt Evirgen, Sabancı Üniversitesi’nin misyonunun ‘Birlikte yaratmak ve geliştirmek’ olduğuna vurgu yaparak şunları söyledi: “Patronların kendi kurumlarından ayrılarak, zamanlarını eğitime ayırması ve kendi yarattıkları değerleri geliştirmek için çaba harcamaları çok önemli. Bilgi ve öğrenmenin birlikte geliştirilebileceğini inanıyoruz. Her bir paydaşın katacağı değer, bizim için çok önemli. Eğitimin ana faydası, işimizi nasıl geliştiririz, nasıl kurumsal bir gelişim sağlarız sorularına verilen cevap oluyor.”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER