MarkaWorld.com

Ahşap bahçe evi ile açık havanın keyfini çıkarın…

Kolay kurulumu, rahat kullanımı, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla lounge ahşap bahçe evi sadece Bauhaus’da…

Ahşap bahçe evi ile açık havanın keyfini çıkarın…
21 Nisan 2017 - 9:58 'de eklendi ve 2299 kez görüntülendi.

Lounge ahşap bahçe evi kolay kurulumu ile bahçelerde, yazlıklarda, arazilerde ve istenilen her yerde keyifli bir yaşam alanı sağlıyor.

Özel ahşap malzemeden üretilen ve sadece BAUHAUS şubelerinde satışa sunulan lounge ahşap bahçe evinin duvar kalınlığı 28 milimetre tabanı 580 x 280 cm, çatı alanı ise 17 metrekare. Yüksekliği 231 cm olan bahçe evi kolay kurulumu, rahat kullanımı, şık tasarımı ile uygun fiyatlarla keyifli bir yaşam alanı sağlıyor.

Baharı karşılayanların ilk adresi BAUHAUS Bahçe Dünyası…

BAHÇE SERALARI İLE SEBZENİZİ KENDİNİZ YETİŞTİRİN

Bahçelere kolayca kurulabilen bahçe seraları kendi sebzesini yetiştirmek isteyenler için büyük kolaylık sağlıyor.

Sadece BAUHAUS’da satışa sunulan premium bahçe serası kolay kurulumu, fonksiyonel yapısı ve uygun fiyatı ile kendi sebzesini yetiştirmek isteyenler tarafından tercih ediliyor. Premium bahçe serası 2 adet rulo pencereye sahip ve 180 x180x197 cm ebatlarından oluşuyor.

bauhaus_2

Aydınlık, sıcak atmosferli ve merkezi konumda yer alan şubeleri ile atölye, ev ve bahçeler için ihtiyaç duyulan tüm ürünler BAUHAUS’da yer alıyor. Ürün gruplarının bulunduğu 30 reyonda, 120 binden fazla ürün çeşidi ve sunulan geniş kapsamlı hizmet çeşitleri, özellikle ürün yelpazesinin güncelliği tüketici için önemli bir avantaj sağlıyor. Reyonlarda tüketicinin aradığını kolayca bulmasını sağlayan sergileme şekli ve seçkin markalar ile  markalı ürünlerin taleplere uygun oluşturulmuş karışımı ürün seçiminde yardımcı oluyor. Geniş ürün çeşitliliğini, üstün hizmet yelpazesi tamamlıyor.BAUHAUS Türkiye, Avrupa’nın 19 ülkesinde 270’nin üzerindeki şubesine ihracat kapılarını aralayarak, hem bölgesel ekonomiyi güçlendiriyor, hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. “Otomobil aksesuarı, yapı elemanları, inşaat malzemeleri/yapı kimyasalları banyo, dekorasyon, hırdavat, elektrik tesisatı, boya ve yapıştırıcılar, seramik ve parke, ahşap, aydınlatma, sıhhi tesisat, bahçe dünyası, duvar kağıdı ve halılar, el aletleri ve makineler” reyonlarında 120 binden fazla kaliteli ve uygun fiyatlı ürün çeşidi tüketiciye sunuluyor.

Evinizin, atölyenizin, bahçenizin her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz tüm BAUHAUS şubeleri sizi bekliyor…

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER