MarkaWorld.com

AGT, gençlere verdiği destekle ülkenin geleceğine yatırım yapıyor…

AGT’nin sponsorluğunda Antalya’da başlayan “Yüreğinden Güç Alanlar” projesi tamamlandı. Proje kapsamında devlet koruması altında olan 107 öğrenciye 55 lider koçu ve YGA mezunu Antalya’da 10 hafta boyunca eğitim verdi.

AGT, gençlere verdiği destekle ülkenin geleceğine yatırım yapıyor…
06 Nisan 2017 - 10:49 'de eklendi ve 1303 kez görüntülendi.

Mobilya bileşenleri sektörünün önde gelen temsilcilerinden AGT, korunmaya muhtaç çocukları geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlayan “Yüreğinden Güç Alanlar” projesinin Antalya ayağını başarıyla sonuçlandırdı. Yaptığı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla öne çıkan AGT’nin sponsorluğunda start alan proje kapsamında YGA Liderlik Programı’nda sorumluluk alan üniversite öğrencileri ve mezunlarından oluşan bir ekip; 10 hafta boyunca devlet koruması altındaki öğrencilere yoğun ve keyifli bir eğitim programı sundu.

AGT, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında gençlere destek veriyor. 2012 yılında başlayan ‘Doğan Cüceloğlu Gençlerle’ projesi kapsamında Türkiye’yi dolaşan Gerçek Özgürlük Seminerleri bu sene programına Burdur, Samsun ve Aksaray’ı da ilave ederek Anadolu’nun tüm şehirlerinde gençlerle buluşmaya devam ediyor.

agt_2

Gençleri alanlarında gelişmeye teşvik etmek için, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesine Türkiye’nin ilk iletişim yayınları kütüphanesini kuran AGT, Türkiye’de bugüne kadar yayımlanan iletişim, sanat ve kültür içerikli yayınlarla birlikte süreli yayınları da bünyesinde barındırıyor. Güzel ülkesinin geleceğinin de güzel olması düşüncesiyle yola çıkan marka, gençlere yatırım yapmayı sürdürüyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER