MarkaWorld.com

AGT, DOMOTEX FUARI’NA DAMGASINI VURDU

AGT, DOMOTEX FUARI’NA DAMGASINI VURDU
27 Ocak 2016 - 10:13 'de eklendi ve 2811 kez görüntülendi.

Yaşam alanlarına özel ahşap çözümler sunan AGT, yeni laminant parke koleksiyonu olan “Natura Parke Serisi”ni Domotex Fuarı’nda misafirlerine sundu.

agt_2

AGT, 16-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen Domotex Hannover 2016 Uluslararası Halı ve Zemin Kaplamaları fuarında açtığı standla sektöre yön verecek yeni ürünlerini tanıttı. Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirilen Domotex Hannover Fuarı, dünyanın lider halı ve zemin kaplamaları fuarı olma özelliği taşıyor. Fuarda, 60 ülkeden toplam bin 441 katılımcı firma ürünlerini sergiledi.

AGT, Natura Parke’nin yens renkleri ile Natura Plus ve Natura Line serilerini, 16-19 Ocak arasında Almanya Hannover’de gerçekleşen Domotex Zemin Fuarı’nda mevcut ve potansiyel müşterilerinin beğenisine sundu. Trend yaratan renk ve desenleriyle dikkat çeken Natura Parke serisinin en yeni ürünlerini  bayilerinin bağenisine sunan AGT’nin standına ilgi büyüktü. Yaklaşık 40 bayisini Almanya Domotex Fuar’ında ağırlayan AGT’nin standını  Türrkiye Cumhuriyeti Hannover Başkonsolosu Mehmet Günay ve Hannover Ticaret Ataşesi Ruhi Deniz de ziyaret etti.

agt_3

AGT’nin fuara katılımıyla ilgili bilgi veren Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı “AGT olarak, hedef kitlemiz ile iletişim kurup ürünlerimiz hakkında doğrudan bilgi aktarabilmemize fırsat tanıyan Domotex fuarındaki standımızda, bayilerimizden ve yabancı ziyaretçilerimizden büyük ilgi gördük. Parke alanında yeni ürünlerimizi sadece Türkiye pazarıyla değil, 60’dan fazla ülkeyi kapsayan geniş ihracat ağımızla da buluşturuyoruz.  Domotex Fuarı gibi sektörü buluşturan ve markamızın globalleşmesine katkı sağlayan platformları çok önemsiyoruz.” diye konuştu.

2015 yılında birçok yurtiçi ve yurtdışı fuara katılan AGT 2016 yılında da sektör ile buluşmalarına devam edecek.

 

parkeonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER