MarkaWorld.com

AE Arma- Elektropanç faaliyet gösterdiği coğrafyalara İngiltere’yi de kattı

Türkiye’nin lider teknik müteahhitlik firması AE Arma- Elektropanç İngiltere’nin en lüks ve pahalı rezidansı olma özelliğine sahip 11-15 Grosvenor Crescent Rezidans projesinin elektromekanik (MEP) taahhüt hizmetlerini üstlendi. Yeni projesiyle birlikte İngiltere’ye ilk giriş yapan Türk teknik müteahhitlik firması AE Arma-Elektropanç oldu.

AE Arma- Elektropanç faaliyet gösterdiği coğrafyalara İngiltere’yi de kattı
23 Mart 2016 - 13:01 'de eklendi ve 1549 kez görüntülendi.

Londra’nın en lüks bölgelerinden Westminister’ın Belgravia bölgesinde yer alan projede, Birleşik Krallık’ın en soylu ailelerinden biri olan Grosvenor’lara ait malikânenin tarihi dokusu korunarak rezidansa dönüştürülmesi planlanıyor. Bölge korunma kriterlerine uyularak, tarihi dokunun modern hayatla harmanlandığı projede, yenilenen kısımlarda kullanılan malzemelerle de yerel mimari geleneğine bağlı kalınacak. Buckhingam Sarayı ve Hyde Park’a oldukça yakın bir lokasyonda yer alacak projede, modern rezidans dairelerin yanı sıra; dinlenme ve spor tesisleri ve otopark alanları da olacak.

Ana müteahhitliğini Ant Yapı UK’in üstlendiği proje, Birleşik Krallık’ın görkemli tarihini Londra’nın lüks ve renkli hayatıyla birleştirecek. 2017 yılında bitmesi hedeflenen 11.250 m2’lik kapalı alana sahip projenin kontrat bedeli ise 16 milyon 352 bin ABD doları.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER