MarkaWorld.com

3M’in “yüksekte çalışma çözümleri” TOS+H Expo 2016’da büyük ilgi gördü

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” yaklaşımıyla bilime dayalı inovatif çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi binlerce ürün geliştiren 3M, TOS+H Expo 2016’da iş sağlığı ve güvenliği alanında geniş bir yelpazede yer alan ürün ve çözümlerini sergiledi. 3M’in özellikle yüksekte çalışma çözümleri, 3M’in yeni ürünleri (3M Solus buğu önleyen gözlükler ve 3M yüksek ısıya dayanıklı baret) yoğun ilgi gördü.

3M’in “yüksekte çalışma çözümleri” TOS+H Expo 2016’da büyük ilgi gördü
17 Mayıs 2016 - 10:20 'de eklendi ve 1486 kez görüntülendi.

“3M Bilimi. Hayatın Her Anında” yaklaşımıyla insan yaşamını kolaylaştıran ürünler geliştirerek bilimi insanlığın günlük yaşamına yerleştiren 3M, iş sağlığı ve güvenliği alanında geniş bir yelpazede yer alan ürün ve çözümlerini 8-11 Mayıs arasında İstanbul’da düzenlenen 2. TOS+H Expo’da sergiledi. İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen TOS+H Expo (İş Güvenliği + Sağlığı Fuarı) Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği konularında geniş kapsamlı bir pazar ve iletişim platformu oluşturdu.

Fuarda 3M, özellikle kişisel koruyucu donanım sektöründe “yüksekte çalışma çözümleri ile öne çıktı. 3M Türkiye Güvenlik ve Grafik Ürünleri Ülke Direktörü Kerem Kürklü 2015 yılında 3M’in bu alanın öncü firmalarından Capital Safety’yi satın almasıyla tüm dünyada ve Türkiye’de bu alanda sundukları ürün yelpazesini genişlettiklerini belirterek şunları söyledi. “Capital Safety’nin ürün ve çözümleri arasında, yaygın şekilde tanınan global markaları DBI-SALA ve PROTECTA altında satılan emniyet kemerleri, halatlar, geri sarımlı düşüş durdurucular ve özel tasarımlı sistemler de yer alıyor. Türkiye’de özellikle inşaat ve telekomünikasyon sektörlerinde bu ürünlere giderek daha büyük ilgi olduğunu görüyoruz. 3M olarak ürünlerimizle ve bu çerçevede verdiğimiz eğitimlerle Türkiye’deki iş kazalarının azaltılmasına, iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.”

3m_2

3M Solus Gözlükler en zorlu koşullarda bile buğulanmayan lens yapısıyla daha uzun süre temiz görüş sağlıyor

Fuarda 3M, K (çizilmeye karşı dirençli) ve N (buğulanmaya karşı dirençli) standardına sahip 3M Solus gözlüklerini sergiledi. Buğu önleyici teknolojisi ile en zorlu koşullarda bile buğulanmayan lens yapısıyla çalışanlara daha uzun süre temiz görüş sağlayan 3M Solus gözlükler, yüze oturarak kullanıcıya konfor sunuyor, baş bandı ve içlik seçenekleri ile hybrid goggle olarak da kullanılabiliyor ve özellikle fiziksel olarak zorlu koşullarda, sıcak ve nemli ortamlarda rahatça takılabiliyor. 

3m_3

3M Yüksek Isıya dayanaklı Baret ve Altın Vizör’ün kullanım sıcaklığı -30°C ile +150°C arasında

3M TOS+H Expo’da yüksek ısıya dayanaklı Baret ve Altın Vizör ürünlerini de sergiledi. Kullanım sıcaklığı -30°C ile +150°C olan ürün sıcak çalışma ortamında terlemeyi azaltmayı hedefleyen deri içlik de içeriyor. Özellikle sıcak çalışmanın yoğun olduğu demir & çelik, metal döküm, cam fabrikaları, çimento fabrikalarında kullanılan ürün, piyasadaki diğer yüksek ısıya dayanımlı baretlere göre daha hafiftir.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER