MarkaWorld.com

16 Mart’tan itibaren “Happy Hour” buluşmaları Sait Halim Paşa Yalısı’nda başlıyor…

İş çıkışı boğaz kenarında büyüleyici bir Osmanlı yalısında canlı caz müziği eşliğinde günün yorgunluğunu atmaya ne dersiniz?

16 Mart’tan itibaren “Happy Hour” buluşmaları Sait Halim Paşa Yalısı’nda başlıyor…
02 Mart 2017 - 13:53 'de eklendi ve 2058 kez görüntülendi.

Boğaz’ın en güzel yapılarından Sait Halim Paşa Yalısı plazalarda geçen yorucu günün ardından çalışanlar için çok özel bir program hazırladı. Her ay bir kere saat 18.30’da gerçekleşecek “Happy Hour”lar Executive Şef Oktay Özgün’ün lezzetli ikramlarıyla başlayacak. 20.00’den itibaren canlı caz konseriyle devam edecek. Konserler kışın yalının tarihi Selamlık salonunda, yazınsa deniz üstünde yalının rıhtımında Boğaz’a karşı gerçekleşecek.

sait_halim_pasa_3

Her ay farklı bir caz sanatçısını sizlerle buluşturacak Sait Halim Paşa Yalısı Happy Hour’larını ajandanıza not edin.

sait_halim_pasa_2

İlk Happy Hour 16 Mart Perşembe saat 18.30’da…

Yılın ilk happy houru Melis Sökmen & Uğur Güneş’le gerçekleşecek. Caz müziğin önde gelen sanatçıları ile eve gitmeden yorgunluğunuzu atarken Oktay Şefin hazırladığı ikramlarla da geceniz tatlanacak. Açık büfe menüde trüf aromalı kuşkonmaz çorbası, kinoa salatası gibi sağlıklı seçimlerin yanında şefin özel beyaz çikolatalı krem brulesi gibi tatlı sürprizler de yer alıyor.

sait_halim_pasa_4

Tüm iş insanlarını yalıda ağırlamak istediklerinin altını çizen Sait Halim Paşa Yalısı İşletmesi Genel Koordinatörü Cana Ataç; “Executive şefimiz Oktay Özgün çok lezzetli ikramları hazırlarken sağlıklı beslenme kurallarına önem veriyor” diyor.

Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı…

Kişi başı 140TL. Bilet fiyatına yiyecek ve içecek dahildir.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER