MarkaWorld.com

ZORLU ÜRETİM KOŞULLARINDA YÜKSEK PERFORMANSIN SIRRI

ZORLU ÜRETİM KOŞULLARINDA YÜKSEK PERFORMANSIN SIRRI
14 Ocak 2016 - 11:48 'de eklendi ve 1728 kez görüntülendi.

İş ve inşaat makinalarındaki geniş ürün gamı ile 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve bugün tüm dünyaya hizmet veren Pi Makina, ürettiği makinaların otomasyonunda, elektrik, elektronik ve otomasyon alanında dünya devi olan Mitsubishi Electric’in fabrika otomasyon ürünlerini tercih ediyor. Yüksek teknolojisi ile zorlu koşullarda dahi sorunsuz çalışabilen Mitsubishi Electric ürünleri, Türkiye’de alt yapının gelişmesi ve yeraltı kaynaklarının işlenmesine katkı sağlayan makinalar üreten Pi Makina’ya üretim ve kalitede maksimum güven sunuyor.

mitsubishi_4

Beton santrallerinden beton pompalarına, kule vinçlerden kırma eleme tesislerine, kazıcı yükleyicilerden ekskavatörlere kadar pek çok farklı alanda güçlü, verimli ve güvenilir iş ve inşaat makinaları üreten Pi Makina, ürünlerinin otomasyon sürecinde Mitsubishi Electric’in uzun ömürlü operatör panellerini, PLC’lerini, frekans konverterlerini ve dokunmatik panellerini kullanıyor.

İleri teknolojisi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutan Mitsubishi Electric, sürekli iyileştirme yaklaşımıyla zamanında ve kaliteli üretim yaparak müşteri memnuniyeti sağlayan Pi Makina ile aynı felsefeyi paylaşıyor.

Kalite, sorunsuzluk ve ağır çalışma koşullarına dayanıklılığı üretimde en önemli parametre olarak kabul eden Pi Makina’nın ürettiği makinalar, Mitsubishi Electric’in zorlu koşullarda dahi sorunsuz çalışan fabrika otomasyon ürünlerinin desteği ile yüksek performans sağlıyor. Gerilim düşümlerinden de etkilenmeyen Mitsubishi Electric fabrika otomasyon ürünleri bu sayede seri üretim hızını etkilemiyor.

mitsubishi_2

Good Design 2014 ödüllü yeni nesil operatör panelleri

Mitsubishi Electric’in Good Design 2014 ödüllü yeni nesil operatör panelleri, tablet gibi kullanılabilen gesture fonksiyonları sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca multi media desteği, standart ethernet, seri, USB ve SD haberleşme portları ile kayıt, reçete ve script gibi operasyonların aynı anda yapılabilmesini sağlayan hızlı işlemcisi sayesinde görselleştirme ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor.

Üstün entegre PLC’li frekans inverterler…

Uluslararası pazarlardaki ürünleri ile dikkat çeken Pi Makina, uluslararası teknik destek gücüne sahip Mitsubishi Electric’in bakım operasyonlarını kolaylaştıran üstün entegre PLC’li frekans inverterlerini kullanıyor. Mitsubishi Electric, entegre PLC fonksiyonları ile standart bir frekans inverterinden çok daha fazlasını sunuyor. PM IPM Motor sürebiliyor ve USB’den yedek ve trend alma bakım operasyonlarını kolaylaştırıyor. TTL ve SynCos gibi farklı encoder protokolleri ile çalışabiliyor. Ayrıca IP55 destekli modelleri de bulunuyor. PLC yazılımında da kullanılabilen real time clock, bu üst seviye frekans inverterinde de devrede.

mitsubishi_3

Dünyanın tercihi, kolay kurulumlu Kompakt PLC…

Üretim süreçlerinin esnek, uyumlu ve kolay kullanımlı ürünlerle desteklenmesinin önemine inanan Pi Makina, dünyanın tercih ettiği ve kolay kurulumlu Mitsubishi Electric Kompakt PLC ürünleriyle gücüne güç katıyor. Dünyada en çok satılan dahili 4 eksen pozisyonlama özellikleriyle de öne çıkan Kompakt PLC, motion kapasitesi, kolay kurulumu ve yeni mühendislik yazılımı ile artık çok daha sofistike uygulamalar için bile kullanılabiliyor. Standart donanımında yer alan analog giriş/çıkışlar, ethernet ve hızlı girişleriyle bulunduğu panoda çok az yer kaplıyor ama çok iş yapıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER