Yataş Grup Karadağ’da 2. Enza Home mağazasını açtı

Karadağ’da mağaza yatırımı yapan ilk Türk mobilya markası olan Yataş Grup, Podgorica şehrindeki 2. Enza Home mağazası ile yurtdışındaki mağaza sayısını 49’a çıkarttı.

Yataş Grup Karadağ’da 2. Enza Home mağazasını açtı
21 Kasım 2016 - 15:30 'de eklendi ve 3430 kez görüntülendi.

Yataş Grup yurtdışı mağaza yatırımlarını Karadağ’da açtığı 2. Enza Home mağazası ile sürdürüyor. Yaşam alanlarına kalite, rahatlık ve işlevsellik katan tasarımları ile dikkat çeken Enza Home, Karadağ’ın Podgorica şehrinin mobilya merkezi olarak bilinen Donja Gorica caddesindeki 4 katlı ve 2.080 m2 alanında mobilya, yatak ve ev tekstili ürünlerini sunacak.

Açılışa,  T.C. Karadağ Büyükelçiliği Müsteşarı Hakan Özdemir, Karadağ Türk Ticari Ateşesi Fatma Derya Koç, Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın ve Yataş Grup Uluslararası Satış Direktörü Mutlu Meşelik katıldı.

enza_2

Ev dekorasyonuna bir bütün olarak bakan Enza Home mağazalarında yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk ve köşe takımlarının yanı sıra tüketicilere kolaylık ve kombinasyon oluşturma imkanı sağlayan tamamlayıcı ürünler bulunacak.

Açılışta bir konuşma yapan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın; “Bugün burada Karadağ’da mobilya mağazası açan ilk Türk markası olarak 2. mağazamızı açmanın gururu içerisindeyiz.  Yataş Grup olarak markamızı uluslararası alanda daha da tanınır hale getirme gayret ve çabası içerisindeyiz.  2017 yılından itibaren yeni vizyonumuz; uluslararası alanda fark yaratan, 24 saat ışıkları sönmeyen global bir şirket haline gelmek olduğunu söyleyebilirim. Bu vizyonla çalışarak 10 yıl içerisinde de yurtdışı ciromuzun yurtiçi ciromuza oranla yüzde 50’ye ulaşmasını amaçlıyoruz” dedi.

Keyifli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunan Enza Home, yaşam alanlarına konfor, yenilik ve kalite ile tüketicilerin tüm ev dekorasyonu ihtiyaçlarına cevap verecek.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER