MarkaWorld.com
Markaworld

Yaktaş, yeni bloguyla zemin konusunda bir bilgi merkezi olmayı hedefliyor…

“Zemin Çözüm Merkezi” sloganıyla vinil ve karo halı zeminlerde öncülüğünü koruyan Yaktaş, yeni bloğuyla zemin konusunda bilgilendirme platformu oluşturuyor.

Yaktaş, yeni bloguyla zemin konusunda bir bilgi merkezi olmayı hedefliyor…
14 Haziran 2017 - 15:06 'de eklendi ve 622 kez görüntülendi.

Sağlık, eğitim, spor, ofis ve diğer ticari proje tiplerinde çok önemli projelerin zemin çözümlerini sağlayan Yaktaş, temsil ettiği ürünlerin geniş renk ve desen olanaklarıyla mekânları özelleştirmek için çözümler sunuyor. Bugüne kadar çok önemli projelerde mimarların çözüm ortağı olmaya ve zeminler söz konusu olduğunda en yetkin uygulamaları gerçekleştirmeye devam eden Yaktaş, leke tutmayan, hijyenik, kolay temizlenen ürünleriyle, mekanlara teknik performans sağlarken, kullanıcıların sağlığını ve çevreyi de koruyor.

yaktas_5

2017 yılının başında yenilediği web sitesiyle; ürün ve projeleri hakkında mimarlara ve yapı sektörü profesyonellerine kapsamlı bilgi vermeyi amaçlayan Yaktaş ekibi, zemin konusunda aranılan her vinil ve karo halı çözümünün geliştiricisi ve proje partneri olarak yerini daha da vurguladı. Yakın zamanda ortaya çıkarttığı bloğuyla bu misyonunu daha da pekiştiriyor olacak.

yaktas_4

Yaktaş Blog; Zemin Hakkında Her Sorunun Cevabının Bulunabileceği Mimari Bilgi Tabanlı Bir Kaynak

Yeni bloğuyla Yaktaş, özel ürün sunumu ve uygulamalarının yanısıra, sektörü zemin konusunda bilgi birikimi ile de yönlendirmeyi hedefliyor. Lüks Vinil Kaplama, Ticari Zeminler, Spor Zeminleri, Ekolojik Zeminler, Dünyadan Doğru Zemin Uygulamaları başlıkları altındaki özel ürün ve proje tipi bilgilendirmelerinin yanısıra, Yaktaş Blog’da mimarlar ve uygulamacılarla söyleşilerle birçok sorunun yanıtı veriliyor. Yaktaş’ın önemli projelerinin detaylıca incelendiği “Başarı Hikâyeleri” bölümü ise doğru proje uygulamalarını detaylıca incelemeye sunuyor.

yaktas_3

Yaktaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tunçay Taçay şunları söylüyor: “Yaktaş zemin kaplamaları sektöründe her zaman çok yönlü ve yenilikçi bir duruş sergilemiştir. Gerflor, Taraflex, Mannington gibi çok önemli markaların temsilciliğiyle beraber, projelerde her zaman zemin konusunda danışılan bir yer olmuştur. Bu duruşu, gerek profesyonelleri ve mimarları biraraya getirdiğimiz showroomumuzla, gerekse de web sitemiz ve bloğumuz gibi dijital bilgi platformlarımızla her zaman pekiştiriyor olacağız.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER