MarkaWorld.com
Markaworld

TRIMline hareketli bölme duvar sistemleri ile mekanlarda devrim…

İç mekânlar, ofisler, oteller, eğitim yapıları, konferans salonları TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemleriyle “bölünüyor”

TRIMline hareketli bölme duvar sistemleri ile mekanlarda devrim…
14 Haziran 2017 - 17:33 'de eklendi ve 706 kez görüntülendi.

Bölme duvar ve ahşap sistemleri ve projelendirme hizmetleriyle 20 yıldır yapı sektöründe gücünü artan ivmeyle pekiştiren TRIMline, Hareketli Bölme Duvar Sistemleriyle özel mekânlar yaratıyor. Bölme duvar sistemleri konusunda aynı zamanda bir bilgi merkezi olan TRIMline, Türkiye’de ve uluslararası arenada, “Ölçülerin özgür dünyası” sloganıyla ve %100 yerli üretimiyle bugüne kadar 6000’den fazla önemli projeye imza attı. Ofislerden yönetim binalarına, ulaşım yapılarından eğitim yapılarına, 20’ye yakın sektöre hizmet veren firma, özel hareketli bölme duvarlarıyla projelerde devrim yaratıyor.

trimline_3 

TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemleriyle Maksimum Alan Kullanımı, Akustik Kontrol ve Sınırsız Yüzey Seçimi

TRIMline MW Hareketli Bölme Duvar Sistemi sadece iki mekânı birbirinden ayıran bir bölme duvar sistemi değil, aynı zamanda tek başına bir tasarım objesi. Oteller, ofisler, eğitim yapıları ve konferans salonlarında, mekânın istenilen fonksiyona göre bölünmesi için şekillenebilen alanlar yaratır, tasarım özgürlüğü sunar. Hareketli bölmelere adapte edilen akustik panellerle mekânlarda ses kontrolü ve konforu sağlanır. Akustik konforun yanısıra farklı akustik panel yüzeyleri mekânlara görsel zenginlik sağlar. Hareketli bölme duvarlarda ne işlev, ne de renk kombinasyonlarında sınır bulunmamakta.

trimline_4

Hareketli bölme duvar sistemi, tavandan gizli bir ray ile asılan panellerin, mekânları çok fonksiyonlu olarak bölümlendirmesine yarayan, teknik değerleri yüksek, dolu, camlı, tekstil kaplı, kapı modüllü, vb prefabrik ünitelerden oluşur. Çok çeşitli yüzey bitiş malzeme opsiyonları ile mimari ve estetik çözümler sağlarken, 57 dB’e kadar sertifikalı yüksek ses yalıtım değerleri, yangın kontrol özelliği ve akustik yüzey kontrol emicileri ile mekânlara konfor getirir. TRIMline MW ile panel stok alanları istek ve ihtiyaçlara göre planlanır. Paneller, tamamen gizlenebildiği gibi, üst üste istiflenerek, oda içerisinde tasarımın diğer elemanları ile kombine edilebilir, zeminde herhangi bir kılavuz rayına ihtiyaç duyulmaz. Paneller, manuel olarak kolayca hareket ettirilir ve park alanına götürülür.

trimline_5

TRIMline MW ile Büyük Bir Konferans Salonu Üç Farklı Salona Bölünebilir

Firmanın kurucusu mimar Özgür Dinkçi TRIMline Hareketi Bölme Sistemleriyle ilgili çarpıcı bilgiler veriyor: “Bu sistemle büyük bir konferans salonu aynı anda gerçekleşecek etkinlikler için üç farklı salona bölünebilir. Bir fuaye dakikalar içinde bir açık büfeyle yemek odası haline dönüştürülebilir. Diğer yandan da hayalinizdeki tasarımı diğerlerinden farklılaştırarak, etkileyici ve benzersiz bir tasarım yaratmanızı sağlar. Mekân gerekliliklerine göre şekillenen doğal kaplama, melamin, HPL, boyalı cam, tekstil kaplı yüzeyleri sayesinde, tasarım konseptinde önemli bir rol alır. Projelerinizde TRIMline teknik desteği projenin tasarım aşamasından, montaj sonrasına kadar kendini hissettirir.

trimline_6

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER