MarkaWorld.com

Şişecam Düzcam The Big 5 Show 2016’ya katıldı

Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, 21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen ‘The Big 5 Show 2016’ Uluslararası Yapı Fuarı’ndaki yerini aldı. Şişecam Düzcam 42 m2’lik kurulu standı ile fuarda, başta Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E ve Şişecam Temperlenebilir Low-E olmak üzere yeni ürünlerini tanıttı.

Şişecam Düzcam The Big 5 Show 2016’ya katıldı
02 Aralık 2016 - 15:13 'de eklendi ve 1903 kez görüntülendi.

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Şişecam Düzcam, 21-24 Kasım tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen ve inşaat sektörünün önde gelen temsilcilerinin katıldığı ‘The Big 5 Show 2016’ Uluslararası Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıttı.

Enerji tasarrufu, gürültü kontrolü, güvenlik gibi özelliklerinin yanı sıra dekoratif unsurlarıyla da öne çıkan camlar üreten Şişecam Düzcam, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen Ortadoğu’nun en önemli yapı fuarı The Big 5 Show 2016’ ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

İnşaat sektörü açısından önemli ve stratejik bir tüketim merkezi olan Körfez’in en önemli yapı fuarlarından olan ‘The Big 5 Show 2016’da Şişecam Düzcam standını ziyaret edenler; başta temperlenebilir ısı kontrol kaplamalı cam Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam Nötral 71/53, Füme 36/34, Bronz 41/35, ısı ve güneş kontrol kaplamalı cam Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Nötral 62/44 ve Nötral 50/33, güvenlik camı Şişecam Ultra Clear Lamine Cam, ekolojik ayna Flotal E, düşük demirli ayna Flotal Ultra Clear, parlak boyalı dekoratif cam Şişecam Boyalı Cam, Şişecam Buzlu Cam “Puzzle” ve “Çakıl’’ olmak üzere Şişecam Düzcam’ın ileri teknoloji ürünleri hakkında bilgilendirildi.

sisecam_2

Şişecam Düzcam’ın fuarda tanıttığı temperlenebilir Low-E kaplamalı ısı kontrol cam markası Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam, ısı kayıplarını standart çift cama göre yüzde 50’ye varan oranlarda azaltıyor. Bina içinden bina dışına ısı geçişini azaltarak ısıtma giderlerinden tasarruf sağlayan Şişecam Temperlenebilir Low-E Cam pencere önlerinde kışın soğuk bölge oluşumunu engellerken aynı zamanda cam yüzeyinde oluşan buğulanmaları da geciktiriyor.

Isı kontrolü sağlarken şeffaflıktan ve doğal gün ışığından ödün vermeyen bu ürün, özellikle şeffaf cam yüzeylerin kullanıldığı ticari binalar ve rezidanslar için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER