MarkaWorld.com
Markaworld

Sait Halim Paşa Yalısı’nın caz ve kahvaltı keyfi Deniz Taşar Trio ile bu Pazar 23 Nisan coşkusunu yaşatacak…

“Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” pazar sabahlarına keyif katmaya devam ediyor. Boğazın büyüleyici manzarası ile bütünleşen Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde lezzetli kahvaltıyı kaliteli caz müziği ile birleştiren cazlı kahvaltılarda, bu hafta Deniz Taşar Trio konseri var.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın caz ve kahvaltı keyfi Deniz Taşar Trio ile bu Pazar 23 Nisan coşkusunu yaşatacak…
21 Nisan 2017 - 11:35 'de eklendi ve 1592 kez görüntülendi.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda Deniz Taşar Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

Yalıda kahvaltı ve cazın bu haftaki sanatçısı vokalist Deniz Taşar’a kontrbasta Şentürk Öztaş, saksafonda Yahya Dai eşlik ediyor. Üniversite yıllarında kurduğu gruplarla profesyonel hayata adım atan Deniz Taşar, 2013 yılında katıldığı Nardis Genç Caz Vokal yarışmasında birinci oldu. İKSV Genç Caz ve Akbank JAmZZ yarışmalarındaki başarıları ile dikkat çeken Deniz Taşar, 2015’te özgün müziğe yoğunlaştı. Taşar’ın, kendi adına yaptığı çalışmalar haricinde bir de Songs From A Breeze adı altında paylaşım yaptığı bas ve vokalden oluşan bir yan projesi var.

sait_halim_pasa_3

“Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” etkinliğinde, Sait Halim Paşa Yalısı’nın dinamik ekibinin ev sahipliğinde sunulan lezzetli kahvaltı menüsü Executive Şef Oktay Özgün tarafından özenle hazırlanıyor.

sait_halim_pasa_2

Düğün, toplantı ve davetlerin vazgeçilmez adreslerinden Sait Halim Paşa Yalısı’nda 23 Nisan Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla “Deniz Taşar Trio” ile kaliteli müzikle ve eşsiz lezzetle buluşun, güne keyifle başlayın. Tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

sait_halim_pasa_4

Ajandanıza not edin lütfen! Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı.

Afiyet olsun, iyi eğlenceler…

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER