MarkaWorld.com

Radore Hangar’ın kapıları açıldı

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore, kullanıma sunduğu bulut tabanlı depolama alanı Radore Hangar ile kullanıcılarına, tüm dosyalarına her türlü platformdan erişim imkânı sağlıyor. Tüm platformlar ile uyumlu olan Radore Hangar, dosyaları etiketleyerek saklama, silindikten sonra bile eski dosyalara erişim imkanı, hızlı dosya senkronizasyonu, 7/24 destek gibi özellikleriyle de kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Radore Hangar’ın kapıları açıldı
25 Kasım 2016 - 12:00 'de eklendi ve 1476 kez görüntülendi.

Radore, bulut tabanlı depolama alanı Radore Hangar’ı (rh.net) Kasım ayı itibariyle kullanıma sundu. Tüketicilerin diledikleri kapasitede bir paket seçerek hemen kullanmaya başlayabildiği platform, çeşitli özellikleriyle kullanıcıların tüm beklentilerine yanıt veriyor.

Radore Hangar’ın öne çıkan özellikleri:

Tüm Platformlar ile Uyumlu

Windows veya macOS işletim sistemi fark etmeksizin tüm bilgisayarlar ile sorunsuz çalışır. Kullanıcı dostu arayüzü ile her türlü platformdan dosyalara kolayca erişim imkanı sunar.

Hızlı Dosya Senkronizasyonu

Fotoğrafları, videoları, dokümanları kısacası tüm dosyaları anında tüm cihazlarda senkronize eder.

Dosya Etiketleme

Radore Hangar’a yüklenen dosyalar etiketlenerek, dosyaların düzenli ve kolay bulunabilir bir şekilde saklanması sağlanır.

Aktivite Bildirimi

Gerçek zamanlı bildirimler sayesinde bir dosyanın oluşturulması, değiştirilmesi, silinmesi ve geri yüklenmesiyle ilgili tüm hareketler takip edilir.

Versiyon Geçmişi

Üzerinde değişiklik yapılan dosyaların önceki versiyonları Radore Hangar’da tutulur. Böylece herhangi bir dosyanın eski versiyonuna erişim sağlanabilir.

Çöp Kutusu

Silinen dosyalar 30 gün boyunca çöp kutusunda saklanır ve istenilen zamanda geri yüklenebilir.

7/24 Destek

Radore Operasyon Merkezi departmanından 7 gün 24 saat hizmet alınabilir.

Radore müşterileri, Radore ID’ye giriş yapıp yönergeleri takip ederek 3 ay ücretsiz kullanabilecekleri 20 GB’lık Radore Hangar hesaplarını hemen oluşturabiliyorlar.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER