MarkaWorld.com
Markaworld

PROFESYONEL İŞE ALIMDA UZMAN HUGENT

Mevsim geçişleri migren hastalarının hayatını kabusa çeviren atakları tetikliyor. Bulantı, kusma, ışığa ve sese aşırı duyarlılık gibi belirtiler ile herhangi bir baş ağrısından farklılaşan migren, sıcak havaların yavaş yavaş düştüğü sonbahar aylarında kendini daha fazla gösteriyor. Migrenin tek başına mevsimsel bir hastalık olmadığını söyleyen Anadolu Sağlık Merkezi Algoloji Uzmanı Prof. Dr. Ayşen Yücel “Bazı hastalar sıcaktan, bazıları ise soğuktan olumsuz etkilenebiliyor. Migren atakları 3 güne kadar sürebiliyor” dedi.

PROFESYONEL İŞE ALIMDA UZMAN HUGENT
06 Ekim 2017 - 16:28 'de eklendi ve 822 kez görüntülendi.

PROFESYONEL İŞE ALIMDA UZMAN HUGENT

               Pek çok şirket ve işveren, profesyonel insan kaynakları hizmetinin ne denli önemli olduğunu çok iyi bilir ve her zaman bu alanda en iyi firmalarla çalışmak isterler. Bu kadar önemli bir konuda kurulduğumuz 2011 yılından bu yana sizlere en iyi hizmeti sunmak üzere çalışıyoruz. Bu sebeple takım arkadaşlarımızın her biri işinde son derece profesyonel ve bir o kadar da bilgili kişilerden oluşmaktadır. İnsan kaynakları alanının genişliği herkesin malumudur. Ancak bu hizmetlerin hepsi birbiriyle bağlantılı olduğu için önemlidir. Hugent olarak bizler de tüm bu alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Bursa İK yönetimi firması olarak da bilinen Hugent üç ofisiyle sizlere hizmet veriyor.

               Sizlere İzmir, İstanbul ve Bursa şubelerimiz ile en iyi insan kaynakları danışmanlığını vermek için sektörde marka haline geldik. Her bir şubemizde insan kaynaklarının tüm alanlarında hizmet veren Hugent, executive search İzmir – Hugent firması olarak da bilinmektedir. İzmir gibi işveren ve çalışan sayısının fazla olduğu bir sanayi ve liman şehrinde pek çok işveren ve şirketin insan kaynakları alanındaki sorunlarına çözüm yolu bulduk. Bu sayede sizlerden aldığımız tebrik ve takdim sayesinde de bu kısa sürede alanının en iyilerinden biri olduk. Hugent insan kaynakları ve ofisleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve adres ve telefon bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER