MarkaWorld.com

Mobil RPG Seven Knights oyunu için Black Friday etkinliklerinde muhteşem indirimleri kaçırmayın

Oyun içerisinde satın alma yapan tüm oyunculara 5 Yıldız Kahraman Seçici hediye. 24 Kasım 2016 tarihinden itibaren bir hafta Yedi Şövalye Seçici satışı. Yeni karakter Gölge Klanı’ndan Büyücü Sera…

Mobil RPG Seven Knights oyunu için Black Friday etkinliklerinde muhteşem indirimleri kaçırmayın
24 Kasım 2016 - 9:20 'de eklendi ve 1393 kez görüntülendi.

Netmarble Games (“Netmarble”), dünya çapında bir alışveriş festivali olan Black Friday şerefine, mobil RPG Seven Knights‘ta özel etkinliklerin başlayacağını bugün duyurdu.

Öncelikle, 24 Kasım 2016 tarihinden itibaren bir hafta süresince oyun içi alışveriş yapan tüm Seven Knights oyuncularına 5 Yıldız Kahraman Seçici hediye edilecek.

Netmarble ayrıca, özel Yedi Şövalye kahramanlarını yüzde 100 verecek olan seçiciler satacak ve oyunculara ücretin bir kısmını iade edeceği Para-Üstü etkinliğini sunacak.

Yeni kahraman Büyücü Sera

Seven Knights bir yandan da yeni kahraman Sera’yı oyuna ekliyor. Gölge Klanı’ndan bir büyücü olan Sera’ya, yağmurlu bir günde, büyü deneyi yaptığı sırasında yıldırım çarpıyor ve Sera gençleşiyor. Hayaletin Şımarıklığı, Hayaletin Gölgesi ve Yıldırım Gölgesi gibi yetenekleri olan bu karakter, oyunculara savaş sırasında yardımcı olacak.

Yeni kostümler geliyor

Oyunun eğlencesine eğlence katan kostümlere de güncellemeler geliyor. Mao Song, Daisy, Da Qiao ve Ace için gelen kostümler dış görünümlerini değiştirdikleri gibi, karakterlerin yeteneklerini de güçlendirecek.

Tüm dünyada son derece popüler olan Seven Knights, 400’den fazla çeşitte karakteri biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz bir mobil sıra tabanlı RPG oyunudur.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

  • Google Play Store: http://buff.ac/4cIw
  • App Store: http://buff.ac/4cIv

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://sevenknights.netmarble.com

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER