MarkaWorld.com
Markaworld

Kuveyt Atletizm Milli Takımı Bursa’da

Asya Şampiyonasına katılmak üzere 20 gündür Bursa’da kamp yapan Kuveyt Atletizm Milli Takımı teknik heyet ve sporcuları kente hayran kaldı.

Kuveyt Atletizm Milli Takımı Bursa’da
01 Haziran 2017 - 16:24 'de eklendi ve 659 kez görüntülendi.

Bursa’da Asya Şampiyonasına katılmak için yaklaşık 20 gündür hazırlık yapan Kuveyt Atletizm Milli Takımı teknik heyet ve sporcularına kampın son gününde düzenlenen iftar yemeğinde basın mensupları ve kurum yöneticileriyle bir araya geldi. 25 atlet ve teknik ekibin katıldığı iftara Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin, Büyükşehir Belediye Spor Başkan Yardımcısı İlhan Saltık ve Bursa basınının önde gelen temsilcileri katıldı. Bursa Atıcılar Olimpik Tesisleri’nde 20 günlük kamp süresince hazırlıklarını tamamlayan atletler, Bursa’da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

kuveyt_2

Kuveyt Atletizm Milli Takımı’nı kamp için Bursa’ya getiren Selam Tur Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Erdem, Bursa’da kaldıkları 20 günlük süre boyunca milli takım heyetini en iyi şekilde ağırladıklarını ifade etti. Bu süre boyunca Kuveyt Atletizm Milli Takımı’na tesislerinin kapılarını açarak destek olan Gençlik ve Spor Müdürü Doç. Dr. Süleyman Şahin’e ve Büyükşehir Belediyespor Başkan Yardımcısı İlhan Saltık’a teşekkürlerini sunan Erdem, “Bursa’nın spor turizminde de öne çıkması için yerel yönetimlerin büyük desteğinin kendilerine güç verdiğini söyledi. Milli takım sporcuları kentimizden memnun bir şekilde ayrılıyorlar. 15 gün sonra yeniden gelerek hazırlıklarına devam edecekler. Kuveyt Atletizm takımının kamplarını artık Bursa’da yapacak. Bursa’mızın spor turizminde de çekim merkezi olabilmesi için Ortadoğu ve Arap ülkelerindeki diğer takımlarla da görüşmelerimiz olacak” şeklinde konuştu.

SPOR KENTİ BURSA

Kuveyt Atletizm Milli Takımı Kafile Sorumlusu Sayar El Enezi, Asya Şampiyonasına katılmak üzere geldikleri Bursa’dan memnun ayrıldıklarını ifade etti. El Enezi, “Bursa doğal dokusu ve modern spor tesisleriyle harika bir şehir. Daima tatil için geldiğimiz Bursa’ya spor için de gelmek bizim için ayrı bir güzellik. Burada kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. 15 gün sonra yeniden Bursa’ya geleceğiz. Bizleri burada en iyi şekilde ağırlayan başta organizasyon şirketimiz Selam Tur Yönetim Kurulu başkanı Hasan Erdem’e, Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyespor yetkililerine şükranlarımı sunuyorum. Spor kenti Bursa’nın konukseverliğini, doğal yapısını ve modern spor tesislerini diğer takımların yöneticilerine tavsiye ederek kamp çalışmalarında burayı değerlendirmelerini isteyeceğim” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER