MarkaWorld.com

Kurban Bayramı’nı mutfakta geçirmeyin!

Elektrikli ev aletlerinin öncü ve lider markası Fakir Hausgeräte’nin, Minso Plus Et Kıyma Makinesi Kurban Bayramı’nda sofralarda harikalar yaratırken, mutfaktaki en büyük yardımcınız oluyor.

Kurban Bayramı’nı mutfakta geçirmeyin!
18 Ağustos 2016 - 10:38 'de eklendi ve 2031 kez görüntülendi.

1933’ten beri güvenilir Alman teknolojisinin sembol markalarından olan Fakir Hausgeräte, Minso Plus Et Kıyma Makinesi ile Kurban Bayramı’nda birbirinden lezzetli et yemeklerini, hızlı ve pratik şekilde hazırlamanızı sağlıyor.

1000 watt gücüne sahip Fakir Minso Plus, çapları 4 mm ve 8 mm olan iki ayrı paslanmaz çelik kıyma diskiyle farklı incelikte kıyma çekebilme özelliğine sahip. Yüksek kalite paslanmaz çelik bıçakları sayesinde eti en hızlı şekilde istenilen kıvama getirirken, plastik itme sapının yardımıyla eti zahmetsizce çekiyor. İçli köfte ve sosis gibi birbirinden farklı yiyecekleri özel aparatlarıyla kolayca hazırlamaya imkan sağlayan Minso Plus, et ürünleri dışında salça, tarhana gibi kışlık yiyeceklerin de hazırlanmasında kullanılabiliyor. Tıkanmayı önleyen geri alma sistemi, temizlik için ayrılabilir parçaları pratik ve uzun süreli kullanıma elverişli. Kaymayı önleyen ayakları olabilecek kaza durumlarına karşı güvenli kullanım sağlıyor.

Geliştirdiği son teknoloji ürünlerle sektörde standartları belirleyen Fakir Hausgeräte, geniş ürün gamıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER