MarkaWorld.com

Gale Press Dijital Yayıncılık’ta %40’a varan indirim fırsatı

2014 yılında Detaysoft tarafından hayata geçirilen dijital yayıncılık platformu Gale Press, Dijital Yayıncılık, Eğitim ve Perakende alanlarındaki basılı tüm materyallerinizin mobil dünyada paylaşılmasını sağlamanın yani mobil uygulamaya dönüşmesinin yanında dijital dünyanın tüm avantajlarını yılbaşına kadar sürecek %40’a varan indirim fırsatıyla yayınlarınıza entegre etme imkanı sağlıyor.

Gale Press Dijital Yayıncılık’ta %40’a varan indirim fırsatı
23 Kasım 2016 - 13:01 'de eklendi ve 1171 kez görüntülendi.

Hazırladığınız broşür, katalog ve dergileri hedef kitleleriniz ve okuyucularınıza mobil uygulama üzerinden ulaştırın. Katalog içinde ürünlerinizi tüm detaylarıyla kullanıcılara sunun ve uygulamanıza dahil edeceğiniz online satış tooluyla satışlarınıza yeni bir soluk katıp cironuzu yukarı çıkartın. Gale Press’in size sağlayacağı mobil uygulama üzerinden sunacağınız yayınlarınızın içerisine interaktif reklamlar yerleştirerek hem reklam yayıncıları arasında öne çıkın hem de okuyucu ve hedef kitlelerinizi etkileyin. Tüm bunları yaparken de basılı materyal maliyetlerinden kurtulun.

 • Periyodik olarak hazırladığınız dergilerinizi dijital ortamda mobil olarak yayınlayın.
 • Ürünlerinizi tüm detaylarıyla sunabileceğiz online kataloğu aplikasyonunuza dahil edeceğiniz online satış tooluyla satışlarınıza yeni bir soluk katın.
 • Uygulama içi satışlar ile cironuzu yukarı çıkartın.
 • Yayınlarınızın içerisine interaktif reklamlar yerleştirerek reklam yayıncıları arasında öne çıkın.

gale_press_2

Eğitim;

Öğrencilerin akıllı telefon ve tabletleri eğitim için kullanmalarını sağlamaya ne dersiniz? İçinde bulunduğumuz dijital çağa uygun olarak interaktif içerikler üreterek öğrencilerin dikkat eğrilerini yukarı çekin. Eğitim materyallerine her an ulaşabilmelerini sağlayarak öğrencilerin evde çalışmalarını da sağlayın. Anında güncelleme özelliğiyle ders notları, duyuruları sisteme hemen yükleyin ve push notification kullanarak öğrencilerin bunlardan hemen haberdar olmasını sağlayın.

 • Ders sunum ve notlarını, duyurularınızı öğrencilerinizle mobil cihazlarından ulaşabilecekleri bir aplikasyon aracılığıyla paylaşın. Eğitim sürecini dijitale geçirin.
 • Dijital çağa uygun interaktif içerik üreterek öğrencilerinizin dikkat eğrilerini yukarı çekin.
 • Evde çalışma başarısını yukarı çekin! Öğrencileriniz eğitim materyallerine her yerden ulaşabilsin.
 • Eğitim materyallerinizi güncellemekte sıkıntı çekmeyin, müfredatınız her an çağın gerekliliklerine ayak uydurabilsin.

Perakende;

Hepimiz için zamanın çok değerli olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Hem çalışanlar hem de kullanıcılar için her saniye önemli. Müşterilerinize mobille ulaşarak onlara zamandan kazanacakları bir uygulama sunmanın yolu Gale Press’ten geçiyor. İstedikleri her an size ve ürünlerine ulaşabilmelerini sağlayın. Aynı zamanda basılı materyallerinizi dijitale taşıyarak siz de maliyetlerinizi aşağı çekin. Mobil platform üzerinden sanal market ve online sipariş seçenekleri sunarak hem müşterilerinizle iletişime geçin hem de rakipleriniz arasından sıyrılın. Lokasyon bazlı araçlar sayesinde şubelerinizin müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmasını sağlayın.

 • Periyodik olarak hazırladığınız broşürlerinizi dijital ortamda online katalog olarak yayınlayın.
 • Sanal market ve online sipariş aplikasyonu sayesinde hem müşterilerinizle mobil platform üzerinden iletişime geçin hem de rakipleriniz arasından sıyrılın.
 • Lokasyon bazlı araçlar ile bütün şubelerinizin iletişimi kuvvetlensin.
 • Basılı materyal maliyetlerinizi aşağı çekin.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER