MarkaWorld.com
Markaworld

Fresh’n Soft’un yeni bebek serisine tüm anneler bayılacak…

Fresh’n Soft’un yeni bebek serisine tüm anneler bayılacak…
19 Haziran 2017 - 15:45 'de eklendi ve 482 kez görüntülendi.

Söz konusu bebeklerin cildi olduğu zaman anneler daha çok titizleniyor. Kullanılan ürünlerin tahriş etmemesi, bakım yaparken aynı zamanda cildi nemlendirmesi oldukça önemli. Fresh’n Soft, yenilenen içeriği ile en iyiyi arayan annelere güvenilir bir temizlik imkanı sunuyor. Geliştirdiği ürünlere anne hassasiyeti ile yaklaşan Fresh’n Soft, bebek serisinde; yenidoğan havlusu, pişik önleyici havlu ve bebek havlusuna yer veriyor. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilip onaylanan seride; paraben, alkol, boya maddesi ve alerjen bulunmuyor.

freshnsoft_2

Su ve pamuk gibi saf…

Bebekler anne karnındayken protein, vitamin ve minarelce zengin; Polypeptid Amino Asit yapısında Verniks tabakası ile kaplıdır ve doğumdan sonra bu tabakanın antioksidan koruyucu ve iyileştirici etkisi devam eder. Dünya Sağlık Örgütü, verniksin temizlenmemesini, bebek cildinde mümkün olduğunca uzun kalmasını önermektedir.

Bu nedenle yenidoğan cildi çok özeldir ve bakımı özenle sağlanmalıdır. Su ve pamuk gibi doğal malzemelerle temizlik tercih edilmelidir. Fresh’n Soft, yenidoğan havlusu ile annelerin yenidoğan bebeklerinin temizliğini gönül rahatlığıyla yapmasını sağlamaktadır. Fresh’n Soft, yenidoğan havlusu bebeğinizin bez bölgesinin yanı sıra vücut temizliğinde de güvenle kullanabileceğiniz formda hazırlanmıştır.

freshnsoft_3

Bebeklerin hassas cildine özel…

Ekolojik sertifikalı ve bitkisel aktifler sayesinde pişiği önlemeye yardımcı olan Fresh’n Soft pişik önleyici havlu, içeriğinde bulunan; Shea Butter ve dünyanın tropik bölgelerinde yetişen Phragmites Kharka bitkisi bileşenleri ile bebeğinizin cildini koruma altına alıyor.

Fresh’n Soft pişik önleyici havlu, bebeğinizin hassas cildinde lif bırakmadan, pratik ve hijyenik bir çözüm sunuyor. Bebeğin cildindeki koruyucu tabaka vernikse zarar vermeden tam koruma sağlayan pişik önleyici havluyu gönül rahatlığıyla bebeğinizin ilk doğduğu günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

freshnsoft_4

Bebeklerin hassas ciltlerine özel nem banyosu

Saf su ile üretilen Fresh’n Soft bebek havlusu; içeriğinde bulunan ekolojik sertifikalı aktifler, bitkisel yağlar sayesinde bebeklerin hassas olan tenlerindeki nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. Fresh’n Soft bebek havlusu, parfümsüz formülü sayesinde bebeğinizin cildinde oluşabilecek kızarıklara engel oluyor.

Fresh’n Soft bebek grubu ürünlerini, bebeğinizin bez bölgesinin dışında vücut temizliğinde de kullanarak, bebeğinize sağladığınız hijyeni gün boyu taze tutabilirsiniz.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER