MarkaWorld.com

Frankie İstanbul sahnesine Yeni Türkü konuk oluyor

Frankie İstanbul’un, Pazar gecelerinin değişmez klasiği “Timeless Moments”, 27 Kasım’da Türkiye’nin efsane grubu Yeni Türkü’yü ağırlayacak

Frankie İstanbul sahnesine Yeni Türkü konuk oluyor
25 Kasım 2016 - 11:33 'de eklendi ve 1698 kez görüntülendi.

Açıldığı andan itibaren kendini kaliteli müziğe adayan Frankie İstanbul’un, müzikli Pazar geceleri yepyeni sürprizlerle beğeni toplamaya devam ediyor.

Sanatçı, müzik, mekan, menü ve şaraplar ile “Zamansız” konsepti üzerine kurulan “Timeless Moments”, 27 Kasım Pazar gecesi 40 yıla yaklaşan tarihiyle ve unutulmaz şarkılarıyla Türkiye’nin en değerli gruplarından biri olan Yeni Türkü’yü ağırlıyor.

Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek & şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments, Yeni Türkü’nün özgün müzikleri ve unutulmaz şarkıları ile konuklarına unutulmaz saatler yaşatacak.

Sevenleriyle Frankie İstanbul’da bir araya gelmeye hazırlanan Yeni Türkü, “Telli Turna”, “Aşk Yeniden” ve “İmkansız” gibi hatıralara uzanan klasiklerinin yanında çiçeği burnunda şarkılarını da seslendirecek.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, 27 Kasım Pazar gecesi Frankie İstanbul’u ziyaret edebilir.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER