MarkaWorld.com

Ferko’nun Contemporay istanbul’daki eserleri büyük ilgi görüyor

Ferko, Contemporary İstanbul’un açılış gününe özel düzenlediği kokteylde iş dünyasından, cemiyete, ünlülerden, sanatseverlere kadar birçok kişiyi standında ağırladı.

Ferko’nun Contemporay istanbul’daki eserleri büyük ilgi görüyor
07 Kasım 2016 - 9:13 'de eklendi ve 1659 kez görüntülendi.

Sanatseverlerle 11. kez buluşan Contemporary İstanbul’un ortak sponsoru olan Ferko, Sanat Koleksiyonu’nda yer alan çok değerli sanatçıların eserlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Ferko, ilk gününde iş dünyasından, cemiyete, ünlülerden, sanatseverlere kadar birçok kişiyi standında ağırladı. Ferko Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Meriçten ve Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen kokteyle, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Eda Taşpınar, Ali Güreli, Ali Doğan, Murat Ülker, Ali Doğan, Nesligül Aksoy, Rula Habbab, Hakkı Akıl, Suzan-Turgut Toplusoy gibi isimler katılım gösterdi.

ferko_4

Ferko’nun ortak sponsorluğu 2018’e kadar devam edecek

Ferko, geçen yıl başlattığı dört yıllık Contemporary İstanbul sponsorluğunu bu yıl da çerçevesini genişleterek sürdürüyor. 3-6 Kasım 2016 tarihleri arasında sanatseverlerle 11. kez buluşan Contemporary İstanbul’un ortak sponsoru olan Ferko, Sanat Koleksiyonu’nda yer alan çok değerli sanatçıların eserlerini sergiliyor. Ferko’nun Contemporary İstanbul sponsorluğu, 2018 yılına kadar devam edecek.

ferko_5

Ferko’nun Contemporary İstanbul kapsamında Jiri Georg Dokoupil’in “Untitled” Ramazan Bayrakoğlu’nun “Silvie” ve Burhan Doğançay’ın “Light my Fire” adlı eserlerinin sergilendiğini belirten Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, Contemporary İstanbul’un, bölgenin ve Türkiye’nin önde gelen sanat etkinliği olma sorumluluğu ile sanata olan katkısını gururla takip ettiklerini söyledi.

ferko_6

Meriçten, “Ferko olarak geçen yıl başlattığımız 4 yıllık desteğimizin çerçevesini her yıl artırıyoruz. 25 yıldır kaliteli ve lüks projeleri modern tasarım anlayışı ile hayata geçiren bir marka olarak Türkiye’nin bu en kapsamlı “modern ve güncel sanat” etkinliğini desteklemekten onur duyuyoruz.” dedi.

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER