MarkaWorld.com
Markaworld

En mutlu Sevgililer Günü için…

En mutlu Sevgililer Günü için…
07 Şubat 2017 - 9:38 'de eklendi ve 1277 kez görüntülendi.

OMEGA olarak konumuz çöpçatanlık değil saat yapmak olsa da; romantik aşk uğruna en mükemmel saat çiftini bir araya getirmek için tüm büyümüzü kullandık: Globemaster Annual Calendar ve De Ville Ladymatic. Ve tabi ki, şık bir mücevherler parçası içermeyen Sevgililer Günü düşünülemeyeceği için, onu da dahil ettik. Öyleyse, lütfen okumaya devam edin. Çünkü henüz aşık değilseniz bile, az sonra olacaksınız.

omega_2

Globemaster OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calender 41 mm

Paslanmaz çelik kasası ve çelikten çok daha sert metal (tungsten carbide madeninden yapılan) bezeli ile bu Globemaster Annual Calender, en hassas anınıza ilham verecek kadar güçlü.

Gümüş opal “Pasta Pan” kadranı, Omega’nın ilk 1952 Constellation modelini anımsatıyor. Kadranın her bir yüzü, yıllık takvim işleviyle uyumlu olarak yılın bir ayını yansıtıyor. Mavi Constellation yıldızı ve OMEGA logosu hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Mavili indeksleri ve akrep-yelkovanı Super-LumiNova ile kaplı.

omega_4

Hareketini gözlemleyebileceğiniz, çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal kasa arkasının ortasında çakılı madalyonu ve özel kahverengi deri kayışı ona mükemmel bir son dokunuş sağlıyor.

Bu modelin dışarıdan ne kadar muhteşem göründüğünü düşünüyorsanız, içini görene kadar biraz bekleyin. Çünkü OMEGA’s Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar Calibre hiç durmadan atan dayanıklı bir kalbe ve devrim niteliğinde anti-manyetik teknolojiye sahip.

 

 

De Ville Ladymatic OMEGA Co-Axial 34 mm

Eğer sonsuza kadar sürecek bir aşk olsaydı, o da OMEGA’nın en özel kadın saati için, kadınların sahip olduğu derin ve kalıcı sevgi olurdu.

Ladymatic ilk defa 1955 yılında ortaya çıktığı zaman, kadın modasında belirleyici bir saat olmuştu. Altmış iki yıl sonra bugün hala aynı büyüleyici tarzını ve zarafetini koruyor.

Bu modelin, 34 mm’lik kasa ve bileziğinin tamamında paslanmaz çelik kullanılıyor. Parlak alfa-şekilli akrep ve yelkovanı, beyaz altın ile indeksleri ise elmaslarla hazırlandı. Çekici kadran, kadınsı dokunuşu vurgulamak için, beyaz inci sedeften yapıldı.

Saat 3 hizasında bir tarih göstergesi dikkat çekerken, iç gövdesinde OMEGA Co-Axial Calibre 8520 yer alıyor.

 omega_5

Ladymatic Yüzük, 18K Beyaz Altın

Zarif, şehvetli ve kolay takılabilir bu zamansız şık mücevher parçası; çikolatalar bitip güller solduktan sonra bile uzun süre dayanacak. Baştan çıkarıcı dalga desenleriyle, 44 adet pırlantaya sahip bu 18K beyaz altın Ladymatic yüzük, Ladymatic saat kasasını zarafetle yeniden yorumlayarak adaşı saat modeli ile arasında güçlü bir bağ oluşturuyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER