MarkaWorld.com
Markaworld

Egzersiz deneyimini vücudunuza göre özelleştiren teknoloji: Life Fitness FS4

Sportmen babaların tarzınızı tamamlayan bir cross-trainer olan FS4, sahip olduğu F-I-T System™ ile, premium kalitedeki estetiği bünyesinde barındırır ve egzersiz deneyimini babanızın vücudunuza göre özelleştirir.

Egzersiz deneyimini vücudunuza göre özelleştiren teknoloji: Life Fitness FS4
02 Haziran 2017 - 9:57 'de eklendi ve 594 kez görüntülendi.

Babanıza hediye alırken hem teknolojik olsun, hem de sağlığına faydalı olsun diyorsanız Life Fitness’ın düşük alan ihtiyacını mobilyadan esinlenen bir tasarımla birleştirerek tüm evleri tamamlayan bir cross-trainer cihazı olan Life Fitness FS4 tam size göre. Sahip olduğu F-I-T System™ ile üç fonksiyonel egzersiz modu sunan, premium kalitedeki estetiği bünyesinde barındıran FS4, egzersiz deneyimini vücudunuza göre özelleştirme teknolojisine de sahip.

İŞLEVSEL TASARIM

Yenilikçi 3’ü 1 arada tasarımı, FS4’ün bir cross-trainer’dan daha fazlası olduğu anlamına geliyor. Bağlama noktaları sayesinde direnç bantları kullanılabilen FS4’ün her iki tarafında bulunan platformları da üst gövde egzersizlerine imkan veriyor.

KONFORU, VÜCUT TİPİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİR

Side-Drive™ sistemi, spor yaparken yumuşak, doğal hisli bir hareket yörüngesi sağlıyor. Genişletilmiş RangePedal™ tasarımı ve QuickGrip™ ergonomik gidonları, yine konforu sizin vücut tipinize göre özelleştiriyor.

GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİLERLE UYUMLU

Life Fitness’ın cross-trainer cihazı FS4, premium kalitedeki ekran konsolu, Bluetooth ve NFC bağlantıları sayesinde popüler uygulamalar ve giyilebilir teknolojilerle etkileşime geçiyor. Kablosuz bağlantı sayesinde yazılım güncellemeleri ve yeni egzersiz yüklemeleri mümkün oluyor, böylece egzersizler taze ve cazip kalıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER