MarkaWorld.com

EGE SERAMİK UNICERA’DA BU YIL DA DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLAYACAK

EGE SERAMİK UNICERA’DA BU YIL DA DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLAYACAK
25 Ocak 2016 - 10:13 'de eklendi ve 2490 kez görüntülendi.

Ege Seramik, yıllardır Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen Unicera Fuarında sergilediği yenilikler ile, sektörde adından söz ettiriyor. Bu yıl 23-27 Şubat tarihlerinde düzenlenecek fuarda, yine bir dizi yenilikle kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuarda sergileyeceği farklı konseptlerdeki yeni serileri için hazırlık çalışmalarına son hızla devam ettiklerini belirten Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

ege_seramik_2

Unicera Fuarı’nın dünyada sektörün en önemli ikinci fuarı konumuna yükseldiğini belirten Yedigüller, ‘‘Unicera bu yıl da, yabancı birçok müşteri, sektör temsilcisi ve profesyoneli ağırlayacak. Biz de her yıl olduğu gibi, pazar beklentilerine uygun ve sektördeki trendleri belirleyen yenilikçi çalışmalarımızla, bizden bekleneni ortaya koymak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

Bununla beraber, üretim süreçlerimizde yatırımlarımıza aralıksız devam ederek, son teknolojiyi kullanmaya, daima yenilikçi çalışmalar içinde olmaya gayret gösteriyoruz.

ege_seramik_3

Bu yıl da birbirinden farklı ebat, doku, desen, yüzey seçeneklerini barındıran, onlarca yeni serimiz var. Seramik sektöründe dünyada trend olan her konsepti Ege Seramik standında, müşterilerimiz ve son kullanıcılarla buluşturacağız.

Bu fuarda pazara sunacağımız en önemli yenilikler, dijital dekor uygulamalarında gelinen son nokta, yani birçok malzemenin farklı seramik dokularında, farklı yüzey ve alışılmışın dışında renk uygulamaları ile zenginleştirildiği, dijital dekorlu ürün çalışmalarımız. Geniş bir yelpazeye yayılan seçenekleri ile farklı alanlara hitap eden güzel bir portföy oluşturduk.

Ayrıca, yeni geliştirdiğimiz, kalıptan şekilli 20×120 ebatlı ürünler de ilk defa müşterilerimizle buluşuyor. Bu ebatta, gerçek ahşap görüntüsüne son derece yakın, ahşabın sıcaklığnı yansıtacak kadar gerçek yüzey dokuları Ege Seramik ürünleri ile karşınızda olacak.’’

ege_seramik_4

Her zaman olduğu gibi Ee Seramik ürünlerini son kullanıcımıza erişebileceği, makul fiyatlarla ama kaliteden ve estetikten asla ödün vermeyen bir strateji ile ulaştırmaya devam edeceklerini belirten Göksen Yedigüller, bu konuda sektörün en iddialı firması olduğumuzdan eminim” diyerek sözlerini noktaladı.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER