MarkaWorld.com

Ege Seramik: Kusursuz doğa, kusursuz güzellik…

Dijital baskı teknolojisinin Türkiye’deki öncü şirketi Ege Seramik, ürün portföyündeki 40’ın üzerindeki ahşap desenli seri ile, mekanlarda dayanıklı ve şık çözümler sunuyor.

Ege Seramik: Kusursuz doğa, kusursuz güzellik…
25 Kasım 2016 - 10:05 'de eklendi ve 4573 kez görüntülendi.

Ege Seramik tarafından üretilen ahşap görünümlü ürünleri artık evlerin her köşesine taşımak mümkün. Sırlı granit ürünler ıslak mekanların olumsuz etkisinden çekinmeden banyo ve mutfaklarda bile kullanılıyor. Doğal ahşap dokusuna uygun, mat ve rölyefli yüzeyli ürünler estetik olarak gerçek ahşap malzemenin bütün avantajlarını sağlarken, sırlı granit malzemenin dayanıklılığını da beraberinde getiriyor.

Kullanıldığı mekânın konseptine uygun doğal bir zenginlik sağlayan ahşap görünümlü ürünler minimalist, modern ve vintage gibi birçok tarzla bütünleşebiliyor.

ege_3

Ege Seramik portföyünde, 40 a yakın ahşap seri yer alıyor. Doğal parke görüntüsündeki 20×120 , 15×90, 15,60, 12×60 ebadındaki ürünlerin yanısıra, farklı ebatlarda dekoratif uygulamalarla birleştirilmiş ahşap görünümlü alternatifler de mevcut.

2016 yılının Eylül ayında sunumu yapılan Sonbahar Koleksiyonu’nda Norfolk, Urban Wood , Laguna serileri ahşap koleksiyonun gözalıcı ürünleri olarak satış noktalarında yerini aldı.

ege_4

Norfolk : Modern bir ahşap uygulaması. 60×60 ve 15×60 ebat alternatifleri mevcut. Alışılagelmişin dışında, siyah gri beyaz renk tonları ile, mekanlarda çarpıcı alanlar yaratmak için ideal.

Urbanwood: Eskitme boyalı ahşap tasarımı ile, standart parke anlayışına yeni bir yorum getiriyor. 20×120 uzun dikdörtgen ebadı ile şaşırtmalı döşeme uygulaması renk geçişlerinin dengeli ve şık olmasını sağlıyor.

Laguna : 20×120 parke ebadı, doğal ahşap görüntüsü, beyaz, ceviz, antrasit ve kakao renk alternatifleri. Ahşap görünümlü seramik üründen beklenen herşey Laguna’da.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER