MarkaWorld.com

Dünya turizmine yön verenler 10 Aralık’ta Antalya’da buluşuyor

15 ülkeden, 25 konuşmacı ve 750 katılımcı dünya turizmini konuşacak.

Dünya turizmine yön verenler 10 Aralık’ta Antalya’da buluşuyor
02 Aralık 2016 - 15:51 'de eklendi ve 1616 kez görüntülendi.

Turizmin Davos’u World Tourism Forum, 10 Aralık’ta Antalya Belek Regnum Carya Golf &Spa Resort’ta dünya turizmine yön verecek liderleri ağırlayacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit ’ de 15 ülkeden 25 konuşmacı 750 katılımcı ile 12 farklı program çerçevesinde bir araya gelecek.

turizm_4

Dünya turizminin masaya yatırılacağı ve turizmin geleceğine yön verecek olan kararların şekilleneceği World Tourism Forum Mediterranean Summit’ in açılışını; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Katar Devleti İstanbul Başkonsolosu Khalid Hamad A. A Al- Sulaıtı ve World Tourism Forum Başkanı Bulut Bağcı yapacak.

turizm_5

Dünya Turizmine Yön Verenler ANTALYA’da buluşuyor…

Turizmin Davos’una katılacak ve konuşma yapacak dünyaca ünlü isimler arasında; DenizBank CEO’su Hakan Ateş, Rixos Otelleri Sahibi Fettah Tamince, Booking.com Ürün Yöneticisi Willem Isbrucker, Unwto Panel Turizm Uzmanlar Üyesi Munthir M. AL- Ansari, Attar Travel Pazarlama Direktörü Baher Badr, Facebook Satış Direktörü Erdem Çelik, TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Ali Bora İşbulan, TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, Yandex Reklam Direktörü Maxim Grishakov, CIM Global CEO’su Prasant Saha, online ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren İyzico Operasyon Direktörü Orkun Saitoğlu, Wizcraft World’un Direktörü Sabbah Joseph, Cancun For a Cause CEO’su Erika Garcia, True Events’in Kurucusu Jaydeep Mehta, Rashi Entertainment’ın Direktörü Rajeev Jain, Thomas Cook Hotels & Resorts’un Ticari Direktörü Daniela Hupfeld, Nashira Group CEO’su Hüseyin Aydoğan, Golf Cup Powered by Porsche’nin Kurucularından Peter Plab, Inventum Mice’ın Yönetici Ortağı Bünyat Özpak, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD) Başkanı Murat Ersoy, Touchwood Group’un Direktörü VIjay Arora, TAV Güvenlik Genel Müdürü Turgay Şahan yer alıyor.

turizm_3

10 Aralık’ta Antalya Belek Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta gerçekleşecek olan World Tourism Forum Mediterranean Summit kapanış gecesini ise ünlü şarkıcı Bengü ile yapacak.

turizm_6

Zirve akşamında gerçekleşecek olan gala yemeği süresince sahne alacak olan Bengü, katılımcılara verilecek teşekkür plaketinin ardından muhteşem bir konsere imza atacak.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER