MarkaWorld.com
Markaworld

Doğtaş’ta Eylül fırsatları…

Mobilyanın ustası Doğtaş, 30 Eylül’de sona erecek KDV indiriminden yararlanmak isteyenlere sonbahara özel indirim kampanyası düzenledi. İndirim kampanyasıyla mobilyalarını yenilemek isteyenlere büyük fırsatlar sunuluyor.

Doğtaş’ta Eylül fırsatları…
08 Eylül 2017 - 10:26 'de eklendi ve 607 kez görüntülendi.

Doğtaş, 30 Eylül’de sona erecek KDV indirimi öncesinde mobilyasını yenileyecekler için en uygun ödeme koşullarıyla avantajlı kampanyalar sunuyor. Doğtaş, belirli ürünlerde net yüzde 30, yüzde 40 ve yüzde 50 indirimin yanı sıra; 12.900 TL’lik alışverişlere de ayrıca 1.500 TL’lik indirim fırsatı veriyor.

Doğtaş, tüm mobilya gruplarından, yaşam alanının önemli bir parçası olan tekil tamamlayıcı ürünlere kadar, birbirinden avantajlı indirimlerle yepyeni tasarımlarını evlere taşıyor.

dogtas_3

Ayın fırsat ürünleri!

Doğtaş ustalığıyla tasarlanan Victoria Chester koltuk takımı 6.490 TL, Parma koltuk takımı ise 4.450 TL’den Eylül ayına özel indirim fırsatıyla satışa sunuluyor. 

Yatak, baza, başlıklar, çocuk ve genç odaları yüzde 50’ye varan indirimlerle…

Sonbahar kampanyasında birbirinden özellikli Doğtaş yataklar ile 1.395 TL’den başlayan fiyatlardaki çocuk ve genç mobilyalarında da yüzde 50’ye varan indirimler söz konusu… Çocuklarını sevindirmek isteyen ailelere, onların hayal dünyalarını baştan aşağı değiştirme imkânı veren Doğtaş, sağlıklı uyku için ihtiyacı olan doğru yatağı seçeceklere de kişiye özel yatakları en uygun fiyatlarla sunuyor.

dogtas_4

Avantaj kampanyası ve KDV indirimi fırsatı 30 Eylül’e kadar devam edecek…

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER