MarkaWorld.com

DENİZBANK’TAN ESNAFA “HOŞ GELDİN” KAMPANYASI

DENİZBANK’TAN ESNAFA “HOŞ GELDİN” KAMPANYASI
22 Ekim 2015 - 15:52 'de eklendi ve 1804 kez görüntülendi.

Esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, ilk defa kredi kullanacak müşterilerine özel “hoş geldin” kampanyasını hizmete sunuyor. 125.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle kredi imkânının sunulduğu kampanya kapsamında KOBİ’ler avantajlı Midi KOBİ işlem tarifesini alarak %1,29 faiz oranı ile kredi kullanabiliyor, Deniz’in fırsatlar sunan dünyası ile tanışıyor.  

denizbank_1

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Esnafı Deniz’in fırsatlar sağlayan dünyası ile tanıştıracak “hoş geldin” kampanyasını uygulamaya alan Banka, ilk defa kredi kullanacak müşterilerine 5.000 – 125.000 TL aralığında 3 ila 36 ay vade imkanı sağlayan %1,29 faiz oranlı kredisini sunuyor.

Midi KOBİ işlem tarifesi alacak esnafın yararlanacağı bu avantajlı krediye, HOSGELDİN boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek, DenizBank şubeleri, Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, Açıkdeniz ATM’leri ve Kobideniz Facebook hesabı üzerinden başvurulabiliyor.

Kampanya ile ayrıca her bankacılık işlemi için ayrı ayrı ücret ödemekten bunalan esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren ve bankacılık işlem türü ile sıklığına göre farklılaşan Midi KOBİ işlem tarifesinden faydalanma avantajı da sağlanıyor.

denizbank_2

Esnafın yüzünü güldürecek yenilikler her zaman Deniz’de

Kampanyaya ilişkin değerlendirmede bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, hoş geldin kredi kampanyaları ile esnafa avantajlı faiz oranlarından faydalanma fırsatı sunduklarını bildirdi. Koçak şöyle devam etti; “Yeni kampanyamızla birlikte DenizBank’tan ilk defa kredi kullanacak KOBİ’lerimize uygun faiz oranlı, 125 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi sunuyoruz. Üstelik dünyanın en yenilikçi Bankası unvanına sahip bir kurum olarak bu avantajlı krediye şubelerimiz ve SMS kanallarının yanı sıra dijital platformlarımız üzerinden de hızlıca başvuru imkânı sağlıyoruz. Midi KOBİ işlem tarifesinden yararlanma fırsatını KOBİlerimizle buluşturduğumuz bu yeni kredimiz ile daha çok esnafımızı Deniz’in ayrıcalıklı dünyası ile tanıştırmak istiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın hayatını Deniz’de güzelleştirmek üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER