MarkaWorld.com

DEMİRDÖKÜM, YETKİLİ SATICILARIYLA SİNERJİYİ SOSYAL PLATFORMDA DA GÜÇLENDİRECEK

DEMİRDÖKÜM, YETKİLİ SATICILARIYLA SİNERJİYİ SOSYAL PLATFORMDA DA GÜÇLENDİRECEK
13 Ocak 2016 - 16:52 'de eklendi ve 1910 kez görüntülendi.

Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinin köklü ve yenilikçi markalarından DemirDöküm, teknolojik yatırımda hız kesmiyor. Gerçekleştirdiği Ar-Ge yatırımları, sahip olduğu patentleri ile sektörde fark yaratan DemirDöküm, yetkili satıcıları ve satış noktaları arasındaki sinerjiyi artırmak için özel sosyal ağ kurdu.

demirdokum_2

İş ortaklarıyla ortak kazanımlar yaratmak üzere 2010 yılında hayata geçirdiği Demir Club sadakat programını günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarına cevap vermek üzere yatırımlarını sürdüren DemirDöküm, projenin dijital ayağı olan DemirClub.com’u tam donanımlı bir sosyal ağ platformuna dönüştürdü.

Üstün hizmet politikası ile müşteri memnuniyetinde örnek projelere imza atan DemirDöküm, yetkili satıcılarını bir araya getiren bu yatırımla, kurumsal teknolojik dönüşümün yanı sıra, daha önce farklı kanallarda sunulan hizmetlerini ve iletişimi, tek bir çatı altında topladı.

demirdokum_3

Yeni nesil tasarımın, işletmeler arası (B2B) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi işletim sistemiyle entegre çalışacak şekilde geliştirilen yeni platform ile firma, sadakat programı kapsamında kullanıcı deneyimini geliştirirken, iş ortaklarının memnuniyetini de artırmayı hedefliyor. Yetkili satıcıi iletişiminde yeni bir dönemin kapılarını aralayan DemirClub.com’un ön plana çıkan özellikleri ise şöyle;

demirdokum_4

  • Dizüstü, akıllı telefon veya tabletten formuna göre ulaşılabilen yeni platformda mesleki bilgi ve içeriklerin yanı sıra gündeme ait gelişmeler takip edilebilecek.
  • DemirClub.com üyeleri sistem üzerinden müşteri temsilcisi iletişim bilgilerine kolayca ulaşıp, dilediklerinde iletişime geçerek hem zamandan, hem operasyonel giderleri azaltabilecek.
  • DemirDöküm tarafından sunulan eğitim ve etkinliklerin yer aldığı ağda, ürünler, hizmetlere ait görseller, broşürler, sirküler, pazarlama araçları ile güncel sertifika bilgilerine ulaşılabilecek.
  • Yenilenen ağ sayesinde yetkili satıcılar sistem üzerinden montajını gerçekleştirdikleri cihazlar için ilk çalıştırma bildiriminde bulunup, önceden gerçekleştirilen bildirimleri takip edebilecek.
  • Yetkili satıcıların puan kazanabildikleri yeni platformda, kazanılan puanlarla DemirClub hediye kataloğunda yer alan binlerce üründen biri birkaç tık ile sipariş verebilecek.
  • DemirDöküm iş ortaklarının, iş süreçlerinde yeni bir dönemi müjdeleyen ağda yer alan ‘Bil Kazan’ uygulamasıyla üyeler aldıkları mesleki eğitimleri platformda test edip, doğru cevaplarıyla ekstra puan kazanabilecek.
Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER