MarkaWorld.com
Markaworld

Dekton doğadan ilham alıyor…

Yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider firmalarından Cosentino tarafından üretilen Ultrakompakt Dekton Yüzeyler, doğal taştan ilham alan 7 rengi ile kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor.

Dekton doğadan ilham alıyor…
08 Haziran 2017 - 16:44 'de eklendi ve 655 kez görüntülendi.

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider firmalarından Cosentino’nun, doğal taştan ilham alan 7 rengi, parlak ve mat yüzeyleriyle mimarlar ve tasarımcılar için farklı seçenekler vadediyor. Leke tutmama, sıvı emmeme, yüksek çizilme ve ısı direnci gibi üstün Dekton özelliklerini taşıyan renkler, doğal taşın şıklığını yüksek performans ile mekanlara ulaştırıyor.

dekton_kelya

Koyu veya gösterişli tasarımları tercih edenler için

Dekton, koyu renkte ve gösterişli tasarım sevenler için de alternatif sunuyor. Kelya, koyu zemini, ince gri-beyaz damarları ve çarpıcı tarzıyla sıradışı tasarımların vazgeçilmezi oluyor. Koyu renkli İspanyol taşından ilham alınarak tasarlanan Kelya, tasarımlardaki sıcak duruşuyla kullanıcıları etkiliyor. En çok ilgi çeken Dekton renklerinden Aura, mermerin en saf halinin karakteristik damarları ile tasarlanıyor. Farklı plaka tasarımları sayesinde projelerde desen takibi yapılmasına imkan tanıyor.

Dekton_Glacier

Doğadan esinlenen Fiord, en gösterişli krem tonlarının güzelliğini ışıltılı parlak yüzeyiyle sunuyor. Renk yelpazesinde sıcak, sarı ve toprak renkleri bir araya getiren Fiord, göz alıcı bir tasarıma sahip. İçinde gri benekler barındıran beyaz bir zemini olan Tundra, dikkat çekici damarlı yapısı, gösterişli parlaklığı ve incelikli arka planıyla doğal taşın en şık halini yansıtıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER